Найкращий кулемет Другої світової війни намагались переправити під виглядом запчастин

Київські митники виявили в поштовому відправленні до Франції "циркулярну пилку Гітлера" - кулемет MG 42. Про дуже нетиповий сюрприз повідомляє Держмитслужба, зазначають Патріоти України.
Смертоносна зброя, розроблене в нацистській Німеччині, і прийняте на озброєння Вермахту 1942 року митники виявили у міжнародному поштовому відправленні, яке житель української Буковини відправляв до Франції.
У декларації відправник зазначив, що в посилці знаходяться запчастини. Однак, замість задекларованих запчастин, на сканері митники виявили зброю, яку за часів Другої світової охрестили "циркулярною пилкою Гітлера", або ще "газонокосаркою" за характерний неприємний звук.
"Намагаючись ввести в оману митників і скануючи техніку, відправник завбачливо загорнув кулемет в фольгу, проте це йому не допомогло", - інформує прес-служба митниці.
Згідно з українським законодавством, в міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати вогнепальну зброю всіх видів і боєприпаси до неї.
Зброю направлено на експертизу.
Французький одержувач залишився без зброї, відносно ж українського відправника митницею розглядається питання про складання протоколу про порушення митних правил.
Кулемет MG 42 відносно простий в конструкції, мав здатність забезпечувати шалену, як на той час найбільшу, скорострільність (1200-1300 пострілів в хвилину), дозволяв вести прицільний вогонь на відстань до 2000 метрів, заміна ствола при перегріванні здійснювалася тільки однією людиною за 6-10 секунд.
Громадськість вимагає поновити ліцензію на відстріл найбільшого хижака, що через ріст популяції став небезпечним для людей за межами заповідників. У центральній частині Румунії 18-річна туристка загинула, намагаючись утекти від ведмедя. Як повідомляє D...
На аукціоні в англійському Вілтширі лист пасажира "Титаніка" продали майже за 400 тисяч доларів. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Документ, датований 10 квітня 1912 року, належав полковнику Арчибальду Грейсі, який подорожував...