Хіти тижня. Святіший патріарх московський гуляє день народження: На борту шикарної яхти Гундяєва росіяни угледіли "голу монашку"

На фото, зроблених в Москві 23 червня, зафіксовано, як на яхті розважається компанія молоді.

Головного російського церковника - патріарха Кирила (Гундяєва) - неодноразово викривали в любові до розкішного життя і світських розваг. Тепер в мережі виявилися фото, які підтверджують, що і яхта голови РПЦ використовується явно не для духовних практик, передають Патріоти України.На фото, зроблених в Москві 23 червня, зафіксовано, як на яхті розважається компанія молоді. Особливу увагу привернула дівчина у відвертому бікіні. У соцмережах жартують, що молода красуня - черниця, просто вимушена одягнутися по погоді. Втім, існують і інші версії.

Формально яхта «Паллада» перебуває на балансі Московської патріархії, і за утримання плавзасобу платить російська церква. Таким чином, не виключений варіант, що церковники намагаються заробити, здаючи яхту в оренду.

У Польщі запровадили нові виплати для батьків: Ось кому і скільки платять

четвер, 13 червень 2024, 18:49

У Польщі з 1 жовтня запроваджують програму допомоги батькам "babciowe", яка надаватиме виплати сім'ям, де обоє батьків працюють або відправляють дитину до дитячого садка. Іноземці можуть претендувати на цю допомогу за умови наявності карти побиту з дос...

На фоні війни в Україні: Литва вирішила мобілізувати юнаків відразу після школи

четвер, 13 червень 2024, 18:38

Литовський парламент підтримав пакет законів про реформу військової служби у країні. Тепер молоді люди зобов'язані будуть проходити військову службу одразу після закінчення школи, передають Патріоти України. Також у новій реформі вказано, що молоді люд...