
У центрі Києва біля будівлі Міністерства закордонних справ очевидці побачили кіз, що паслися. Про це повідомляє журналіст Олександр Марущак на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Світ чудес під МЗС", - прокоментував він ситуацію і опублікував фото. На знімку видно, що тварини спокійно розгулюють вулицею міста. Вони піднялися на схил із зеленою зоною і мирно щипають траву.


Це здивувало жителів і гостей столиці, так як в центрі не так багато приватних будинків, щоб тримати таку худобу і виводити її пастися. Користувачі мережі прокоментували дивну подію.




Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...