Хіти тижня. "Свої прикривають": Бабченко висунув версію щодо долі екс-ГРУшників, обміняних на Савченко

Непідтверджена інформація про те, що працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Євген Єрофєєв і Олександр Александров мертві, викликає сумніви. "Такі закриті системи, як ГРУ, ФСБ чи щось іще, не вбивають своїх людей". Таку думку висловив журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

Коментуючи інформацію журналіста Андрія Цаплієнка із власних джерел про те, що нібито Єрофєєв і Александров убиті, Бабченко зауважив: "Я не знаю, що за джерела у Цаплієнка на тому боці лінії фронту. Це не інформація і не факт, це тільки домисли і чутки" .

"Якщо коментувати чутки, то мені не віриться, що такі закриті системи як ГРУ, ФСБ чи щось іще вбивають своїх людей. Навпаки, це нелогічно. В таких замкнених структурах свої своїх прикривають і витягують. Тому я не вірю, що щось трапилося з Єрофєєвим і Александровим", – заявив він.

Журналіст також спрогнозував долю терориста "ДНР" Володимира Цемаха, який опинився у Росії в рамках обміну полоненими. "Я думаю, що на Цемаха чекає медаль і місце в Державній думі Росії поруч із Луговим. Він житиме десь у Ростові, і нічого особливого з ним не буде".

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...

Недалеко від Вроцлава: У Польщі в ДТП загинув українець

субота, 30 травень 2020, 16:45

Генеральне консульство України в Кракові вживає заходів з розшуку родичів загиблого громадянина України. Недалеко від міста Вроцлав у Польщі 29 травня в дорожньо-транспортній пригоді загинув громадянин України. Про це повідомив директор департаменту ко...