Хіти тижня. "Свої прикривають": Бабченко висунув версію щодо долі екс-ГРУшників, обміняних на Савченко

Непідтверджена інформація про те, що працівники Головного розвідувального управління (ГРУ) Росії Євген Єрофєєв і Олександр Александров мертві, викликає сумніви. "Такі закриті системи, як ГРУ, ФСБ чи щось іще, не вбивають своїх людей". Таку думку висловив журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України.

Коментуючи інформацію журналіста Андрія Цаплієнка із власних джерел про те, що нібито Єрофєєв і Александров убиті, Бабченко зауважив: "Я не знаю, що за джерела у Цаплієнка на тому боці лінії фронту. Це не інформація і не факт, це тільки домисли і чутки" .

"Якщо коментувати чутки, то мені не віриться, що такі закриті системи як ГРУ, ФСБ чи щось іще вбивають своїх людей. Навпаки, це нелогічно. В таких замкнених структурах свої своїх прикривають і витягують. Тому я не вірю, що щось трапилося з Єрофєєвим і Александровим", – заявив він.

Журналіст також спрогнозував долю терориста "ДНР" Володимира Цемаха, який опинився у Росії в рамках обміну полоненими. "Я думаю, що на Цемаха чекає медаль і місце в Державній думі Росії поруч із Луговим. Він житиме десь у Ростові, і нічого особливого з ним не буде".

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...

Абсолютно божевільні очі: Рятувальники дістали кота, який шість днів просидів в димоході похоронного бюро (фото)

субота, 19 жовтень 2019, 16:15

Рятувальники кажуть, що завжди відповідають на подібні сигнали, так як такі випадки «чіпають за душу». Дженні і Девід Вільямс, власники одного з похоронних бюро в британському графстві Девон, звернули увагу на якийсь шум за стіною своєї контори. Загадк...