Голлівудська акторка українського походження Ольга Куриленко наразі почувається добре. Зірка перехворіла коронавірусом та розповіла, як почувалась на різних етапах недуги, передають Патріоти України.
На офіційній сторінці в Інстаграмі Ольга Куриленко зізналась, що на першому етапі хвороби було дуже складно. Лихоманка не минала, а акторка майже весь час спала. Окрім цього, весь час відчувались втома та нестерпний головний біль.
"Коротко про перебіг хвороби: У перший тиждень мені було дуже погано і я майже весь час лежала з високою температурою, багато спала. Я спала 12 годин за ніч і потім ще години 3-4 вдень! Піднятися було важко. Втома божевільна. Головний біль дикий", – поділилась вона.
За словами Ольги Куриленко, вже на наступний тиждень хвороби їй стало значно легше. Високої температури не було, однак з'явився легкий кашель. Наразі Ольга Куриленко зізнається, що не має симптомів коронавірусу, однак залишається вдома та насолоджується відпочинком з сином.
"Думаю, я повністю одужала… У другий тиждень температура повністю пішла і з'явився легкий кашель. Втома залишилася. Тепер практично ніяких симптомів немає. Тільки трохи кашель вранці, але потім він повністю зникає на весь день", – додала Ольга Куриленко.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...