Хіти тижня. "Синочку, я не вірила... Буде війна!": Місцевий розповів, як Донбас прозріває від пропаганди Кремля

Донеччанка кається, що раніше не вірила синові про військову загрозу з боку Росії.

Люди на окупованому Донбасі починають прозрівати від російської пропаганди про "солодке життя в рускому мірє" і розуміють, що війну на Донбасі із самого початку і веде саме Росія. Про це написав донецький блогер Денис Черкасов, передають Патріоти України.

Він показав сімейну переписку в Telegram матері з сином, яка живе в "ДНР". Жінка пише, що росіяни стягують важку техніку і кається, що раніше не вірила синові про військову загрозу з боку Росії.

"Людям вже настільки набридло nе, що відбувається, що вони проклинають все, що пов'язано з рускім міром. Вони бояться, адже РФ знову стягує в мирні населені пункти "молодих республік" важку техніку. Судячи із переписки, помітно, що жінка прозріває і нарешті розуміє, що війну на Донбасі почала і веде саме Росія. Нарешті люди задумалися, звідки у шахтарів танки, нова зброя, форма і екіпірування виробництва "MADE IN RUSSIA", – підкреслив блогер.

Джерело: Обозреватель

Благородний метал став легшим в обсязі, але не менш цінним: ​Швейцарські вчені створили нову форму золота з властивостями пластика

субота, 18 січень 2020, 9:04

Швейцарські вчені створили нову форму золота, яка важить в 5-10 разів менше, ніж зазвичай. Для цьогобули використані білкові волокна і полімерний латекс, після чого туди вставили тонкі диски з нанокристалів золота, зазначають Патріоти України.

Не вперше і мабуть не востаннє: Хрещатиком знов пронісся забіг абсолютно голих чоловіків (фото 16+)

субота, 18 січень 2020, 8:22

У п'ятницю, 17 січня, в центрі Києва невідомі чоловіки влаштували забіг "в чому мати народила". Підтверджуюче фото розмістив у Facebook журналіст Анатолій Яворський, зазначають Патріоти України. Автор поста також продемонстрував хід акції, показавши ві...