
Вчені повідомили, що їм вдалося знайти джерело електромагнітного випромінювання і аномальних хвиль. Вимірювання, проведені за допомогою апаратури, розташованої на навколоземних супутниках, показали, що джерело хвиль, що є своєрідним радіомаяком, розташоване під льодом, а не під землею. Цьому пристрою відведена роль джерела електромагнітної аномалії.
Дослідники буття позаземних цивілізацій стверджують, що на дні водойми є телепортал, що створює якусь подобу енергетичних воріт, які ведуть в паралельний світ. На підтвердження вищевказаної гіпотези фахівці неодноразово фіксували появу НЛО саме в безпосередній близькості від озера Схід.
Саме тому уфологи впевнені, що до даних феноменів причетні інопланетні істоти. Нині вчені мають дізнатися побільше відомостей про інцидент, щоб надати більше умовиводів.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...