Хіти тижня. "Так, ми шпилимо": Кошовий зізнався, чому на гастролях завжди ночував із Зеленським у одному номері (відео)

За словами Кошового, так повелося з початку гастролей.

Євген Кошовий

Лідер студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, що ночував з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським у одному номері через спільну гру у PlayStation. Таке зізнання він зробив під час інтерв'ю для програми "В гостях у Дмитра Гордона", передають Патріоти України.

"Питання як до найкращого друга президента: "Чому, будучи забезпеченими людьми, ви з Володимиром Зеленським завжди жили в одному номері?" – поцікавився ведучий програми Дмитро Гордон.

Це питання викликало сміх Кошового, проте журналіст багатозначно відповів: "Я не про це".

У свою чергу Кошовий зізнався: "Тому що PlayStation один на двох. Якось так повелося з початку гастролей, що ми разом живемо в одному номері".

Дмитро Гордон уточнив: "Тобто ночами напроліт? Дві серйозних людини?"

Євген Кошовий відповів: "Так, ми шпилимо, у футбол граємо. Останнє, що було: "Вестхем", де грає Андрій Ярмоленко".

Гордон: "Вийшло краще, ніж у нього?".

Кошовий: "Ну, Ярмола зараз у порядку повному".

"Але ви ж тоді грали", – зазначив Гордон, згадуючи часи, коли Зеленський був ще лідером "Кварталу 95".

"У нас Ярмоленко забивав і з пенальті, і з кутових, він був бомбардиром англійської Прем'єр-ліги", – резюмував Євген Кошовий і додав, що його життя сильно змінилася після того, як його друг став президентом:

"З'явилося дуже багато людей, яких не те, щоб не хотів бачити, а просто ти про них забув. Ти їм просто тоді був не потрібен, коли не було друга президента, коли ти стільки не заробляв, коли тебе не показували по телевізору, ти їм був не потрібен абсолютно. А зараз: "Як справи?". Все змінюється, лицемірство як було, так і залишилося, його стало ще більше".

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...