Хіти тижня. "Так, ми шпилимо": Кошовий зізнався, чому на гастролях завжди ночував із Зеленським у одному номері (відео)

За словами Кошового, так повелося з початку гастролей.

Євген Кошовий

Лідер студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, що ночував з майбутнім президентом України Володимиром Зеленським у одному номері через спільну гру у PlayStation. Таке зізнання він зробив під час інтерв'ю для програми "В гостях у Дмитра Гордона", передають Патріоти України.

"Питання як до найкращого друга президента: "Чому, будучи забезпеченими людьми, ви з Володимиром Зеленським завжди жили в одному номері?" – поцікавився ведучий програми Дмитро Гордон.

Це питання викликало сміх Кошового, проте журналіст багатозначно відповів: "Я не про це".

У свою чергу Кошовий зізнався: "Тому що PlayStation один на двох. Якось так повелося з початку гастролей, що ми разом живемо в одному номері".

Дмитро Гордон уточнив: "Тобто ночами напроліт? Дві серйозних людини?"

Євген Кошовий відповів: "Так, ми шпилимо, у футбол граємо. Останнє, що було: "Вестхем", де грає Андрій Ярмоленко".

Гордон: "Вийшло краще, ніж у нього?".

Кошовий: "Ну, Ярмола зараз у порядку повному".

"Але ви ж тоді грали", – зазначив Гордон, згадуючи часи, коли Зеленський був ще лідером "Кварталу 95".

"У нас Ярмоленко забивав і з пенальті, і з кутових, він був бомбардиром англійської Прем'єр-ліги", – резюмував Євген Кошовий і додав, що його життя сильно змінилася після того, як його друг став президентом:

"З'явилося дуже багато людей, яких не те, щоб не хотів бачити, а просто ти про них забув. Ти їм просто тоді був не потрібен, коли не було друга президента, коли ти стільки не заробляв, коли тебе не показували по телевізору, ти їм був не потрібен абсолютно. А зараз: "Як справи?". Все змінюється, лицемірство як було, так і залишилося, його стало ще більше".

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Двох тижнів замало: Китай попереджає про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу

субота, 22 лютий 2020, 12:01

За даними видання, влада китайської провінції Хубей повідомила про випадок, який стався з чоловіком на прізвище Цзян у місті Шеньнунцзя. Чоловік з 24 січня перебував у тісному контакті зі своєю зараженою коронавірусом сестрою, а 20 лютого у нього з'яви...