Хіти тижня. Так ще ніхто не посилав: Пропаг**дону Путіна Соловйову показали геніталії в прямому ефірі (відео)

Російському пропагандисту Володимиру Соловйову в прямому ефірі показали чоловічі геніталії. Інцидент стався під час відеовключення з працівником білоруського заводу "Белаз" Анатолієм. Фрагмент запису опублікував блогер Денис Казанський у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Соловйов попросив чоловіка розповісти про ситуацію з протестами в Білорусі, однак той здивував пропагандиста своєю "відповіддю", змінивши ракурс камери. Потім Анатолія різко "видалили" із включення, а росіянин похапцем спробував віджартуватися.

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.

Насильницька "діджиталізація": Пенсії перестануть розносити листоноши. Що робити мешканців сіл та містечок без банків і банкоматів?

неділя, 18 квітень 2021, 20:10

Як повідомляли ПУ, з 1 вересня "Укрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівкахУкрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівках. Гроші будуть надходити на карту українців. При цьому, ...