Хіти тижня. "Такі вбивали дітей на Донбасі": Українська чиновниця образливо висловилася про ветеранів АТО

Учасник бойових дій нагадав чиновниці, що недавно поліція затримувала її за кермом в стані сп'яніння, на що вона відповіла відвертими образами.

Співробітниця Застановської райдержадміністрації заявила учаснику АТО, що «такі, як він, вбивали дітей на Донбасі», передають Патріоти України.

Як повідомляє «Чернівецький промінь», в Facebook відбулася суперечка між ветераном АТО Володимиром Леошком і співробітницею Служби у справах дітей Застановської райдержадміністрації Яніною Сметанюк. Учасник бойових дій нагадав чиновниці, що недавно поліція затримувала її за кермом в стані сп'яніння. В ході суперечки чиновниця написала ветерану: «такий, як ти, вбивав дітей на Донбасі».

Ця заява шокувала багатьох. Так, Валентина Радчук, вдова загиблого на Донбасі, написала, що для неї подібний коментар просто дикий. «Більш того, жінка працює в райдержадміністрації, представляє інтереси держави!» - підкреслила вона.

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...

Сказали, що "просто залежав": Дитина у садочку ледь не зламала руку, батьки шукають винних серед вихователів

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:00

У дитячому садочку в Житомирі спалахнув скандал: мама особливого хлопчика з аутизмом стверджує, що дитина отримала травму в навчальному закладі. Лікарі діагностували в хлопчика вивих, а згодом тріщину ліктьової кістки. Жінка намагається з'ясувати, хто ...