Хіти тижня. "Такі вбивали дітей на Донбасі": Українська чиновниця образливо висловилася про ветеранів АТО

Учасник бойових дій нагадав чиновниці, що недавно поліція затримувала її за кермом в стані сп'яніння, на що вона відповіла відвертими образами.

Співробітниця Застановської райдержадміністрації заявила учаснику АТО, що «такі, як він, вбивали дітей на Донбасі», передають Патріоти України.

Як повідомляє «Чернівецький промінь», в Facebook відбулася суперечка між ветераном АТО Володимиром Леошком і співробітницею Служби у справах дітей Застановської райдержадміністрації Яніною Сметанюк. Учасник бойових дій нагадав чиновниці, що недавно поліція затримувала її за кермом в стані сп'яніння. В ході суперечки чиновниця написала ветерану: «такий, як ти, вбивав дітей на Донбасі».

Ця заява шокувала багатьох. Так, Валентина Радчук, вдова загиблого на Донбасі, написала, що для неї подібний коментар просто дикий. «Більш того, жінка працює в райдержадміністрації, представляє інтереси держави!» - підкреслила вона.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...