Хіти тижня. Такого не було навіть під час світових війн: Вперше в історії США у всіх штатах запроваджено режим стихійного лиха

Більше 20 тисяч смертей від коронавірусу змушують мобілізувати всі ресурси країни

Дональд ТрампПрезидент США Дональд Трамп запровадив режим стихійного лиха у всіх 50-ти штатах країни через катастрофічну ситуацію з поширенням коронавірусу, зазначають Патріоти України.

Для цього американський лідер підписав відповідну декларацію. Останнім її подав штат Вайомінг, куди лише нещодавно дістався вірус, повідомив представник адміністрації президента Джадд Дір в Twitter.

"Вперше в історії глава держави оголошує, що режим масштабного лиха існує у всіх 50 штатах одразу. Президент продовжує відповідати на запити кожного з губернаторів, щоб захистити здоров'я американців", – написав він.

За словами губернатора Вайомінга Марка Гордона, вказаний режим дасть змогу підготуватися і мобілізувати ресурси до того часу, коли вони знадобляться. Як зазначає Fox News, підписана декларація надає фінансування місцевій владі та громадським організаціям.

За останніми даними, в Сполучених Штатах коронавірусом заразилося 539 879 людей, померло 20 577 осіб – країна перебуває на першому місці в світі за кількістю заражених і жертв. Ще 30 453 пацієнта успішно пройшли лікування і були виписані з лікарень. Напередодні в країні було зафіксовано рекордний показник антирейтингу – за добу загинуло понад дві тисячі осіб.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...