Хіти тижня. Такого не придуємаш: Чоловік купив будинок, але навіть не здогадувався, який секрет зберігається в саду - таємниця відкрилася після дощу (фото)

Житель США Джон Рейнольдс купив старий будинок з ділянкою з метою його перепродати. Однак чоловік навіть не здогадувався, що через кілька місяців змінить своє рішення, передають Патріоти України.

Американець отримав телефонний дзвінок від сусіда, який повідомив йому, що його басейн завалило гілками через негоду, пише Mirror. Однак Рейнольдс не розумів, про що йде мова, адже ніякого басейну у нього немає.

Коли господар будинку вийшов на подвір'я, то побачив, що сусід мав рацію. Перед ним було поглиблення, викладене плиткою. Придивившись, Рейнольдс зрозумів, це і є басейн, про який він нічого не знав. Виявилося, що сильний дощ зрушив з місця сміття в саду і оголив занедбану споруду.

Несподівана знахідка змусила чоловіка відмовитися від ідеї перепродувати будинок. Джон почистив і відреставрував басейн, і тепер плаває в ньому годинами безперервно.

"У мене таке відчуття, ніби я натрапив на виграшний лотерейний квиток. Коли я купував цей будинок, я й подумати не міг, що буду плавати у власному басейні", - поділився Рейнольдс.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...