Хіти тижня. Такого не придуємаш: Чоловік купив будинок, але навіть не здогадувався, який секрет зберігається в саду - таємниця відкрилася після дощу (фото)

Житель США Джон Рейнольдс купив старий будинок з ділянкою з метою його перепродати. Однак чоловік навіть не здогадувався, що через кілька місяців змінить своє рішення, передають Патріоти України.

Американець отримав телефонний дзвінок від сусіда, який повідомив йому, що його басейн завалило гілками через негоду, пише Mirror. Однак Рейнольдс не розумів, про що йде мова, адже ніякого басейну у нього немає.

Коли господар будинку вийшов на подвір'я, то побачив, що сусід мав рацію. Перед ним було поглиблення, викладене плиткою. Придивившись, Рейнольдс зрозумів, це і є басейн, про який він нічого не знав. Виявилося, що сильний дощ зрушив з місця сміття в саду і оголив занедбану споруду.

Несподівана знахідка змусила чоловіка відмовитися від ідеї перепродувати будинок. Джон почистив і відреставрував басейн, і тепер плаває в ньому годинами безперервно.

"У мене таке відчуття, ніби я натрапив на виграшний лотерейний квиток. Коли я купував цей будинок, я й подумати не міг, що буду плавати у власному басейні", - поділився Рейнольдс.

"Працював" в обмін на "посаду" у разі захоплення міста: СБУ затримала російського агента, який коригував удари по Запоріжжю

вівторок, 16 серпень 2022, 12:28

Служба безпеки України затримала російського агента, який коригував ракетні удари по Запоріжжю. В обмін на це окупанти обіцяли йому «керівну посаду» у разі захоплення міста, інформують Патріоти України. Як повідомили у пресслужбі відомства в Telegram, ...

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...