Хіти тижня. Таки отруїли? З'явилося фото опухлого Навального

Російський опозиціонер Олексій Навальний розповів про можливі причини появи алергічної реакції, в результаті чого у нього сильно опухло обличчя, і продемонстрував фото. Відповідний пост засновник Фонду боротьби з корупцією РФ опублікував на своїй сторінці, повідомляють Патріоти України.

«От і в мене контактний дерматит. Доторкнувся до чогось, швидше за все до мила або іншої косметики, і почалася раптова гостра алергічна реакція», - написав Навальний.

У той же час Навальний допустив версію спроби отруєння. «Те, що отруїли місцеві менти, я виключаю - вони були шоковані моїм виглядом і тим, що відбувається, більше за мене. Тут скрізь камери, ми запросили їх офіційно. Потрібні ті моменти, коли всіх виводили на прогулянку, або дзвінки. Якщо в цей час в камеру заходили якісь люди, то версія з отруєнням стає дуже вагомою», - написав він. Цієї версії спочатку дотримувалася і його лікар-офтальмолог Анастасія Васильєва, яка вважає, що стан опозиціонера пов'язаний з дією невизначених хімічних речовин».

Нагадаємо, Олексій Навальний був затриманий 24 липня, коли вийшов на ранкову пробіжку, в день народження дружини. Він був затриманий за повторне порушення встановленого порядку організації або проведення неузгодженого мітингу або ходи. З якою саме акцією це пов'язано — невідомо.

28 липня стало відомо про його госпіталізацію. Заявлялося, що причина - алергія, але лікарка не виключала токсичного ушкодження шкіри і слизових невідомою хімічною речовиною з допомогою якоїсь "третьої особи". Васильєва просила провести судово-медичну експертизу.

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...