Хіти тижня. Таки отруїли? З'явилося фото опухлого Навального

Російський опозиціонер Олексій Навальний розповів про можливі причини появи алергічної реакції, в результаті чого у нього сильно опухло обличчя, і продемонстрував фото. Відповідний пост засновник Фонду боротьби з корупцією РФ опублікував на своїй сторінці, повідомляють Патріоти України.

«От і в мене контактний дерматит. Доторкнувся до чогось, швидше за все до мила або іншої косметики, і почалася раптова гостра алергічна реакція», - написав Навальний.

У той же час Навальний допустив версію спроби отруєння. «Те, що отруїли місцеві менти, я виключаю - вони були шоковані моїм виглядом і тим, що відбувається, більше за мене. Тут скрізь камери, ми запросили їх офіційно. Потрібні ті моменти, коли всіх виводили на прогулянку, або дзвінки. Якщо в цей час в камеру заходили якісь люди, то версія з отруєнням стає дуже вагомою», - написав він. Цієї версії спочатку дотримувалася і його лікар-офтальмолог Анастасія Васильєва, яка вважає, що стан опозиціонера пов'язаний з дією невизначених хімічних речовин».

Нагадаємо, Олексій Навальний був затриманий 24 липня, коли вийшов на ранкову пробіжку, в день народження дружини. Він був затриманий за повторне порушення встановленого порядку організації або проведення неузгодженого мітингу або ходи. З якою саме акцією це пов'язано — невідомо.

28 липня стало відомо про його госпіталізацію. Заявлялося, що причина - алергія, але лікарка не виключала токсичного ушкодження шкіри і слизових невідомою хімічною речовиною з допомогою якоїсь "третьої особи". Васильєва просила провести судово-медичну експертизу.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...