Хіти тижня. "Танці з зірками": На популярному телешоу назріває гучний скандал (відео)

Одна з учасниць записала відеозвернення.

Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар

Навколо проекту "Танці з зірками" назріває скандал через відео-візитку, яку змонтували про актрису "Дизель Шоу" Вікторію Булітко та її партнера Дмитра Дікусара. Артистка висловила своє обурення у невеликому відео, яке опублікувала в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Вікторія Булітко зазначила, що у відео-візитці була використана тільки одна фраза з контексту, яка глядачам дала зрозуміти, що її колеги по гумористичному шоу не підтримують участь у танцювальному проекті. Також їй не сподобалося, що була використана фотографія з архіву "Дизель Шоу", яка перетворюється з кольорової в чорно-білу, а потім тріскається.

"Я багато говорила про те, як друзі мене підтримують, шлють смс. Але чомусь з контексту взяли тільки одну фразу. Більш того, взяли нашу сімейну фотографію, яка з кольорової перетворилася в чорно-білу і тріснула. Перевернули все так, ніби у нас конфлікти. Такого немає. Навіщо таке робити? Мене це засмучує. Точно також це засмутило їх, які дивилися шоу по телевізору і відправляли за мене смс", - сказала Булітко.

Артистку також підтримав шеф-редактор "Дизель Шоу" Олексій Бланар. Він написав пост на своїй сторінці в Facebook, де назвав використання фотографії і спецефектів – підлістю і блюзнірством. "В щоденнику Вікторії Булітко по слову грубо була змонтована фраза про те, що її не люблять в "Дизель Шоу" і не підтримують. А потім показана фотографія акторів нашого шоу, яка на очах з кольорової перетворюється в ч/б і тріскається. Після трагедії річної давнини це виглядає підло і блюзнірство", - написав Бланарь.

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...