Хіти тижня. "Танці з зірками": На популярному телешоу назріває гучний скандал (відео)

Одна з учасниць записала відеозвернення.

Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар

Навколо проекту "Танці з зірками" назріває скандал через відео-візитку, яку змонтували про актрису "Дизель Шоу" Вікторію Булітко та її партнера Дмитра Дікусара. Артистка висловила своє обурення у невеликому відео, яке опублікувала в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Вікторія Булітко зазначила, що у відео-візитці була використана тільки одна фраза з контексту, яка глядачам дала зрозуміти, що її колеги по гумористичному шоу не підтримують участь у танцювальному проекті. Також їй не сподобалося, що була використана фотографія з архіву "Дизель Шоу", яка перетворюється з кольорової в чорно-білу, а потім тріскається.

"Я багато говорила про те, як друзі мене підтримують, шлють смс. Але чомусь з контексту взяли тільки одну фразу. Більш того, взяли нашу сімейну фотографію, яка з кольорової перетворилася в чорно-білу і тріснула. Перевернули все так, ніби у нас конфлікти. Такого немає. Навіщо таке робити? Мене це засмучує. Точно також це засмутило їх, які дивилися шоу по телевізору і відправляли за мене смс", - сказала Булітко.

Артистку також підтримав шеф-редактор "Дизель Шоу" Олексій Бланар. Він написав пост на своїй сторінці в Facebook, де назвав використання фотографії і спецефектів – підлістю і блюзнірством. "В щоденнику Вікторії Булітко по слову грубо була змонтована фраза про те, що її не люблять в "Дизель Шоу" і не підтримують. А потім показана фотографія акторів нашого шоу, яка на очах з кольорової перетворюється в ч/б і тріскається. Після трагедії річної давнини це виглядає підло і блюзнірство", - написав Бланарь.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...