
25-річний геймер Састре Мо-ін загинув через телефон на підзарядці. Він заснув, тримаючи смартфон біля себе. За словами правоохоронців, він загинув "від удару струмом, заподіяного мобільним телефоном", передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
Хлопець грав в онлайн-ігри на різних гаджетах, лежачи в ліжку і заснув, залишивши телефон на підзарядці. Вранці його тітка прийшла прибирати кімнату і побачила племінника мертвим.
Його тіло було багряного кольору, а на лівій руці, яка лежала біля електричного подовжувача з розеткою, були помітні сліди опіків.

"Мій племінник постійно проводив багато часу в ліжку, використовуючи телефон і електронні ігри поруч з розеткою. Я часто бачила його ночами з телефоном, підключеним до розетки", – розповіла тітка загиблого.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...