
25-річний геймер Састре Мо-ін загинув через телефон на підзарядці. Він заснув, тримаючи смартфон біля себе. За словами правоохоронців, він загинув "від удару струмом, заподіяного мобільним телефоном", передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
Хлопець грав в онлайн-ігри на різних гаджетах, лежачи в ліжку і заснув, залишивши телефон на підзарядці. Вранці його тітка прийшла прибирати кімнату і побачила племінника мертвим.
Його тіло було багряного кольору, а на лівій руці, яка лежала біля електричного подовжувача з розеткою, були помітні сліди опіків.

"Мій племінник постійно проводив багато часу в ліжку, використовуючи телефон і електронні ігри поруч з розеткою. Я часто бачила його ночами з телефоном, підключеним до розетки", – розповіла тітка загиблого.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...