Хіти тижня. Тепер кожен зможе уникнути штрафу і довести свою правоту в суді: Таємна лазівка для водіїв

З'явилася інформація, що тепер в Україні за парковку для електрокарів не зможуть штрафувати через вельми смішний формальності.

Відомо, що обіцяні з 1 січня штрафи за парковку на місцях для зарядки електрокарів можна буде легко скасувати в суді. Про це стало відомо завдяки публікації одного з українських автопорталів, передають Патріоти України.

Вся справа в тому, що зараз будь-яке авто, оснащене електричними двигунами - в приводі двірників, склопідйомників, системах опалення салону тощо. Таким чином кожен автомобіль (з бензиновим, дизельним або електричним двигуном) формально підпадає під визначення "транспортний засіб, оснащений електричними двигунами (одним або декількома)".

Також цікавим є той факт, що саме для таких автомобілів за законом призначені стоянки для електрокарів. Таким чином, в суді штраф за подібне порушення можна буде легко скасувати.

Коронавірус в Україні: МОЗ оновив статистику смертей та захворювань на ранок 5 квітня

неділя, 5 квітень 2020, 10:52

За добу в Україні коронавірус підтверджено у понад 150 осіб. Число інфікованих коронавірусом в Україні стрімко зростає. За останню добу захворіло 156 осіб. Всього за офіційними даними на 5 квітня кількість хворих становить 1251, одужавших - 25, а помер...