Хіти тижня. Тепер кожен зможе уникнути штрафу і довести свою правоту в суді: Таємна лазівка для водіїв

З'явилася інформація, що тепер в Україні за парковку для електрокарів не зможуть штрафувати через вельми смішний формальності.

Відомо, що обіцяні з 1 січня штрафи за парковку на місцях для зарядки електрокарів можна буде легко скасувати в суді. Про це стало відомо завдяки публікації одного з українських автопорталів, передають Патріоти України.

Вся справа в тому, що зараз будь-яке авто, оснащене електричними двигунами - в приводі двірників, склопідйомників, системах опалення салону тощо. Таким чином кожен автомобіль (з бензиновим, дизельним або електричним двигуном) формально підпадає під визначення "транспортний засіб, оснащений електричними двигунами (одним або декількома)".

Також цікавим є той факт, що саме для таких автомобілів за законом призначені стоянки для електрокарів. Таким чином, в суді штраф за подібне порушення можна буде легко скасувати.

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...