Хіти тижня. Тепер малолітній татусь сам водить у школу 5-річного сина: Няня, яка спокусила свого 11-річного підопічного і народила від нього дитину, проведе у в'язниці найближчі 20 років (відео)

Спокусниця, відсидівши термін у в'язниці, буде знаходитися ще десять років на випробувальному терміні. І довічно перебуватиме під наглядом поліції.

Суд в американському штаті Флорида засудив до 20 років в'язниці 28-річну Марісса Маурі. У січні 2014 року, коли Маурі було 22 роки, вона найнялася за рекомендацією нянею в сім'ю - доглядати за хлопчиком. Замість цього жінка спокусила свого 11-річного підопічного і у вересні того ж року народила від нього дитину, передають Патріоти України з посиланням на Tampa Bay Times.

Лише в 2017 році хлопчик розповів матері, що став жертвою насильства з боку колишньої няні. Та зв'язалася з поліцією. Тест ДНК підтвердив батьківство школяра.
Мати постраждалого Надін Кемпбелл вражена вчинком Марісси. «Мова йде про дитину, якій було 11 років. Навіть не про підлітка. Одинадцять!», - каже вона.
При цьому вона розповіла, що це не «зруйнувало, а змінило життя» її нині 17-літнього сина. Він, будучи сам ще школярем, відводить вранці в школу свого власного п'ятирічного сина, грає з ним після школи, піклується про нього. «Він перетворився в одного з найчудовіших пап, яких тільки можна зустріти», - говорить Надін. Правда, наявність дитини сильно вплинуло на його соціальне життя. Він не може більше проводити багато часу з друзями та зустрічатися з дівчатами, так як зайнятий з малюком.

Кемпбелл також додає, що зазвичай жінок не розглядають в якості можливих «сексуальних хижаків». «І я так вважала - і поплатилася за це», - говорить вона.

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...