Хіти тижня. "Тепер цікаво, чи наважаться Зеленський, Сивохо, Єрмак озвучити просту штуку: російська ракета збила український літак. Убила цивільних, нанесла шкоди МАУ", - блогер про катастрофу в Ірані

"Як елегантно світові лідери розбивають дурню наших доморощених експертів, що це США збило тегеранський рейс ракетою, щоб показати, що ми під зовнішнім управлінням", - пише у своєму блозі Марина Данилюк-Єрмолаєва, передають Патріоти України, і продовжує:

"2. Тепер цікаво чи наважаться Зеленський, Сивохо, Єрмак озвучити просту таку штуку: "російська ракета збила український літак. Убила цивільних, нанесла шкоди МАУ. Це уже вдруге, після МН17 російські війни убивають громадян усього світу не лише на суші, а й у небі". Чи шпротом на майонезі закусують, бо ж стрес?

3. Не мовчати треба ще і тому, що це наш міжнародний імідж. Як держави, як авіаперевізника — ще учора з`явилась інформація, що технічний стан "Боїнга" був відмінний, екіпаж і бортпровідники МАУ досвідчені і фахові. Навіть упоротих фанатів "сватів" полюбе зачеплять історії молодих, розумних і передчасно загиблих. Це ж емоція. Не торкають небесна сотня, військові — так тут саме життя каже, що російська ракета не питає хто ти: майданівець, доброволець чи красива стюардеса — вона скрізь дістане.

4. Мало написати "Канада" з помилками з видатною гуринею комунікацією — треба показати принциповість, а не грати "ой, тільки б не зачепити почуття в Кремлі".

5. Селфмейд громадянин Зеленський дуже хотів не втрачати людське під час виборчої кампанії, а нині зі своїми сивохами і мендлями перетворюється в бридку подобу самого себе".

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...

Хіти тижня. Лайфхак для господинь: 14 застарілих речей, яких не повинно бути ні в одній пристойній спальні (фото)

середа, 2 грудень 2020, 1:00

У спальні кожна людина проводить в середньому близько третини свого життя або навіть більше, а тому ця кімната повинна бути оформлена так, щоб в ній було приємно перебувати, передають Патріоти України. Напевно у вас бувало таке: заходите в номер в гот...