Хіти тижня. Тільки раз у 360 років: У вересні на землян чекає цікава подія

Відбутися епохальне явище має в найближчу пару тижнів.

У вересні 2019 компас в Грінвічі покаже так звану істинну північ. Тобто справжня північ і магнітна північ співпадуть вперше за 360 років, передають Патріоти України.

Відбутися ця епохальна подія має в найближчу пару тижнів. Вплинути на роботу систем GPS, гірокомпасів і магнітних компасів це не повинно.
Справа в тому, що є два "півночі":
істинна або географічна північ - це напрямок на Північний полюс,
магнітна північ - це точка перетину осі обертання Землі із земною поверхнею, і вона постійно дрейфує, зміщуючись зі швидкістю близько 20 км на рік.
Тому на багатьох навігаційних картах уточнюється, наскільки магнітна північ відрізняється від істинної. Наприклад, є істинна північ в iOS. Фахівці зміщення магнітного полюса пов'язують зі змінами складу розпеченого ядра Землі. За їхніми припущеннями, північ зміститься від відправної точки на схід до 2040 року.

Пурхати як метелик: Український боксер Денис Берінчик захистив пояс WBO International (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 9:04

Денис Берінчик захистив пояс інтернаціонального чемпіона за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO International) у ваговій категорії до 61,2 кілограма, зазначають Патріоти України. Українець переміг аргентинця Ектора Едгардо Сармієнто за під...

Хіти тижня. Закривавлені діти зі зброєю в руках: "Святковий" календар на Росії викликав гучний скандал у мережі

неділя, 23 лютий 2020, 9:00

Росія продовжує розкручувати маховик "побєдобєсія"... Черговий "шедевр" до 23 лютого має підняти ура-патріотичні настрої, що підупали, у підданих Х*йла. Росіянин Олексій Бігільдін на своїй сторінці в соціальній мережі заявив, що плакати із закривавлени...