Хіти тижня. Товариство не для нервових: У житловій багатоповерхівці Запоріжжя помітили незвичайного "сусіда" (відео)

Багатоповерховий будинок на вулиці Автозаводській стоїть біля річки Кабиця (Кушугумка), де мешкають не тільки земноводні, але й плазуни.

У житловому будинку в Південному мікрорайоні Запоріжжя місцеві жителі помітили великого полоза довжиною близько 2 метрів, який заповзав в підвал. Відео з незвичайним сусідом опублікували в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Багатоповерховий будинок на вулиці Автозаводській стоїть біля річки Кабиця (Кушугумка), де мешкають не тільки земноводні, але й плазуни. Судячи зі знятих кадрів, сусідом мешканців будинку став каспійський (жовтобрюхий) полоз. Це не отруйна змія, яка може вести себе агресивно, якщо її потурбувати.

Виходячи з того, що це плазун не становить небезпеки людям, рятувальники ДСНС відмовили жителям будинку в допомозі із його впійманням.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.