Хіти тижня. Третьої світової навіть не помітять: Мережу нажахали фото повної розрухи в Росії

У мережі показали фото з провінційних міст середньої смуги Росії, на яких чітко видно розруху і плачевний стан місцевої інфраструктури, на думку користувачів мережі, Третя світова війна не лякає у таких місцях. Про це розповів і опублікував фото користувач Twitter Максим Мирович, передають Патріоти України.

На його думку, глобальний військовий конфлікт може початися через дії Ірану, зокрема, бомбардування американських баз в Іраку і падіння поблизу Тегерана українського літака.

"Я так розумію, що якщо через Іран раптом почнеться Третя світова війна - то більшість російських міст цього навіть не помітить", - зауважив автор. Він опублікував знімки, на яких видно зламаний громадський транспорт в Росії, ями на дорогах і будинки, що руйнуються.

Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

понеділок, 17 лютий 2020, 0:35

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні. Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідаль...

Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

понеділок, 17 лютий 2020, 0:31

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...