Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які займаються ритуальними послугами, інформують Патріоти України.

"Модель "Патріот" з російською символікою, двокришкова з цінних порід дерева. Виробництво: Україна", - йдеться в описі товару.

Елітні труни роблять з таких порід як сосна, вільха рожева, тополя, ясен. Ручки - на бронзових кріпленнях, на колонах - сусальне золото, також використовується італійський постільний оксамит. Ці труни позиціонуються на російському сайті як "елітні імпортні".

"Коли на 100% довіряєш ЗСУ": Мережу розсмішило відео з собакою, яка спить під "звуки сирен"

четвер, 26 травень 2022, 18:32

Користувачів мережі розсмішило нове відео з песиком, який просто неба спить нібито під звуки сирен. Автори допису відзначили, що чотирилапий улюбленець наскільки довіряє Збройним силам України, що не боїться навіть ракетних ударів, передають Патріоти У...

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...