Хіти тижня. Три собаки придумали неймовірну хитрість, щоб вкрасти їжу, і прославилися в мережі (фото)

У Норвегії власник трьох собак Лайн Фатланд Фрьойстад зафіксував на камеру момент крадіжки тваринами їжі з кухонного столу. Для цього вони створили "живу драбину". Фото цього епізоду опубліковано у виданні Daily Star, передають Патріоти України.

Невелика собачка породи коргі Хьюго отримала підтримку від коллі Харлі і Генрі - більших собак, які підставили свої спини, щоб їх низькорослий товариш дістався до кухонного столу. Опинившись на місці, восьмимісячний Хьюго змахнув м'ясо, картоплю і овочі з тарілки.

Власник собак Лайн Фатланд Фрьойстад, який живе в Норвегії, зафіксував цей момент на камеру.

За його словами, Хьюго завжди хоче робити те ж саме, що і його більші товариші, разом з якими він виріс, але короткі ноги не дозволяють йому високо підстрибувати. Щоб забратися вище, собакам довелося придумати такий трюк.

"Коллі, ймовірно, сподівалися, що він поділиться з ними їжею, але він цього не зробив", - підсумував Лайн.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...