Хіти тижня. Тримаймося! На Україну насуваються морози до -26°C

За даними ресурсу Gismeteo, перша декада січня буде досить теплою - вдень температура коливатиметься на рівні нуля, з перевагою в ту або іншу сторону, вночі можливий невеликий мороз. Однак вже зі Старого Нового року стовпчики термометрів вночі опустяться до -6 на Півдні до -20 на північно-сході, зазначають Патріоти України.

Після цього настане короткий період потепління, а ось на Водохрещу вдарять міцні морози - від -10 на Півдні до -26 на Півночі. Остання декада січня обіцяє бути досить м'якою.

Відзначимо, що інші погодні ресурси дають не такі категоричні прогнози на перший місяць 2020 року. За даними Метеопрога, середньомісячні показники температури перевищать багаторічні значення на два градуси. Опади переважно у вигляді дощу або мокрого снігу.

З архіву ПУ. Як малорос до справжнього українця: Фігурант "Миротворця" на прощанні з Віктюком звернувся до режисера українською мовою

понеділок, 6 грудень 2021, 3:00

У Москві попрощалися з режисером Романом Віктюком, якого згодом, 23 листопада (2020 року.-ред.), поховали у його рідному Львові, повідомляють Патріоти України. Російський актор Сергій Маковецький, який є фігурантом сайту "Миротворець" за неодноразові п...