Хіти тижня. Тривожні цифри: Німецькі вчені зробили прогноз щодо строків пандемії коронавірусу

Вірус буде поширюватися хвилями.

Пандемія нового китайського коронавірусу COVID-19, який нині охопив майже увесь світ, може тривати два роки. Про це заявили дослідники з німецького інституту Роберта Коха ( Robert Koch-Institut ). Він спеціалізується на вивченні інфекційних захворювань, передають Патріоти України.

Зокрема, за словами президента інституту Лотара Вілера, вірус буде поширюватися хвилями. Він підкреслив, що нині момент, за даними їхнього інституту, який входить до структуру міністерства охорони здоров'я і займається оцінкою епідеміологічної ситуації в країні, в Німеччині підтверджено 6012 випадків зараження коронавірусом і 13 смертельних випадків.

Тоді як за даними Університету Джона Хопкінса, відповідні показники на вівторок, 17 березня, становлять 7,2 тисячі випадків і 17 померлих.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...