Хіти тижня. Це було отруєння: Легендарна радянська актриса прокоментувала свій стан здоров'я

Актриса Галина Польських відреагувала на заяви ЗМІ про її госпіталізацію

Культова актриса Галина Польських розповіла про своє самопочуття після появи в російських ЗМІ заяв про її госпіталізацію. 12 січня з'явилися повідомлення, що 80-річна знаменітість відчула гостре нездужання вранці в Москві і, навіть, що у актриси різко підскочив тиск.

Медики повідомили, що буде вирішуватися питання про госпіталізацію . Схоже постраждала відмовилася їхати в лікарню. Незабаром Галина Польських розповіла про стан свого здоров'я і прокоментувала чутки про свою госпіталізацію.

"Я отруїлася, щось не те з'їла, викликала швидку. Ніякого кризу у мене, слава Богу, не було. Це все наклеп і брехня, не вірте. Зараз відчуваю себе добре, будинки вже", – передає слова акторки "Вечірня Москва".

Нагадаємо, що Галина Польських зіграла більш ніж в 100 фільмах і серіалах. Серед її найбільш пам'ятних робіт – ролі в картинах "За сімейними обставинами", "Людина з бульвару Капуцинів", "Любити по-російськи", "Леді Бос", "Моя прекрасна няня" та інші.

Хіти тижня. І вакцин не треба? Британець вилікувався від коронавірусу за допомогою алкоголю і меду (фото)

четвер, 27 лютий 2020, 21:00

25-річний британець Коннор Рід, який викладає в Ухані англійську мову для дітей, опублікував пост, в якому розповів, що йому вдалося вилікуватися від коронавірусу за допомогою алкогольного коктейлю на основі меду і віскі. Про це повідомляється в пості ...

"Сергей.область": "Королю контрабанди" Альперіну прокурор зливав таємниці слідства (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 20:50

Особу прокурора та його номер журналісти встановили за допомогою спеціальних програм. Начальник відділу прокуратури Київської області Сергій Красножон повідомляв одеському "королю контрабанди" Вадиму Альперіну про заплановані слідчі дії проти нього. Пр...