Хіти тижня. Це катастрофа: Фермер з Польщі показав "вбивчі" наслідки снігопаду в травні (фото, відео)


Польський фермер Даріуш Цохановскій показав на фото і відео, як сніг, який випав 12 травня в Європі, знищив поля ріпаку. Кадри з'явилися у нього в Facebook, передають Патріоти України.

Фермер пише, що вночі 12 травня випав сильний снігопад, і наступні ночі прогнозують холодними, з морозом до -3 градусів, що ще більше знищить його урожай. Нагадаємо, що сніг випав минулої ночі в Латвії, Литві, на північному сході Польщі, а також в Псковській області Росії.

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...

Готуємось до блекаутів: Мінцифри дав поради як зберегти зв'язок та інтернет при масових відключеннях електрики

вівторок, 16 квітень 2024, 5:40

Внаслідок ворожих ударів по енергосистемі України - в низці областей вже відбуваються планові відключення електроенергії. . Під час блекаутів можна зберегти зв'язок та доступ до інтернету, запевняє Мінцифри. . Як зберегти інтернет: . Як зберегти моб...