Хіти тижня. Це може обернутись великими проблемами: Вчені назвали симптоми при COVID-19, які вказують на сильний і стійкий імунітет

Коронавірусна інфекція проявляється у пацієнтів різними симптомами, й часто буває так, що найбільш важкий перебіг хвороби може вказувати на сильний і стійкий імунітет, передають Патріоти України.

У новому дослідженні вчених з Університету Вісконсину говориться, що симптоми коронавірусу можуть підказати, наскільки сильним буде імунітет людини після одужання. На думку вчених, деякі специфічні симптоми, які розвиваються під час хвороби, можуть бути ознакою того, що у людини ймовірно з'явиться більш тривалий, стійкий імунітет до вірусу SARS-CoV-2.

Деякі госпіталізовані пацієнти з COVID-19 мали більш високий рівень антитіл вірусу, ніж пацієнти, які проходили лікування вдома. Вчені провели дослідження, результати якого на цей момент є попередніми. Які симптоми можуть вказувати на те, що у людини з'явиться більш стійкий імунітет до COVID-19:

Лихоманка. Це один з найбільш частих симптомів при коронавірусі й у багатьох пацієнтів розвиваються тяжкі симптоми – висока температура, сильний кашель і задишка. Висока температура може бути ознакою того, що імунна система генерує високий рівень антитіл.

Втрата апетиту. У багатьох пацієнтів спостерігається втрата апетиту, нюху та смаку. Вчені відзначають, що ця ознака є симптомом "системної запальної реакції", яка говорить про те, що імунна відповідь є в організмі.

Діарея. Цей симптом при COVID-19 розвивається разом з іншими проблемами – блювотою і нудотою. Хоча ці ознаки зазвичай вказують на більш важкий перебіг хвороби, дослідники виявили у таких пацієнтів велику кількість антитіл.

Спазми в животі. Такий симптом розглядався, як загальний прояв з боку ШКТ при COVID-19. Але вчені також виявили у таких пацієнтів більше антитіл і більш сильний імунітет, ніж у тих, у кого такого прояву не було.

Хіти тижня. Степанов привіз з Індії невідомо що: Авторитетний український інфекціоніст заявила, що не щеплюватиметься вакциною Covishield

середа, 3 березень 2021, 4:00

Головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз, яка майже рік тому розробила перший в Україні протокол лікування коронавірусу, каже, що не буде щеплюватись вакциною Covishield, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. "Ця вакцина почина...

Хіти тижня. "Можна з упевненістю сказати": Вчені розгадали "код да Вінчі" (фото)

середа, 3 березень 2021, 0:10

Міжнародна група вчених під керівництвом професора Політехнічного університету в Мілані П'єра Джорджіо Рігетті стверджує, що розгадала загадку стилю художника Леонардо да Вінчі.Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на одного з учасників проєкту...