Хіти тижня. Це не метеорит: У Чилі з неба впав невідомий об'єкт

На території країни впали кілька палаючих об'єктів, які відділилися від єдиного спільного цілого.

Пару тижнів тому на сайті The Black Vault з'явилася стаття, де нібито офіційний спікер Військово-морських операцій з інформаційного опору (Naval Operations for Information Warfare) Джозеф Градішер підтвердив справжність відео, на якому американські льотчики знімають і обговорюють НЛО. А днями ще один невпізнаний об'єкт впав у Чилі: на вигляд схожий на метеорит об'єкт загорівся в щільних шарах атмосфери Землі через сильне тертя і розпався на кілька частин. Після цього люди знайшли сім палаючих уламків в різних місцях, повідомляють Патріоти України.

Вчені підтвердили, що жоден із знайдених семи об'єктів не є метеоритом, і експерти поки не можуть визначити впавші уламки. Найбільш ймовірно, що Чилі стала майданчиком для приземлення космічного сміття, якого розвелося дуже багато на орбіті Землі за останні кілька десятків років.

Астроном з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джон Макдоуелл каже, що він не спостерігав потенційних об'єктів з космічного сміття, які могли б впасти на Землю. Проте, дані про орбітальні об'єкти можуть бути неточними і оновляться через деякий час.

Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": В Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...