Хіти тижня. Це не метеорит: У Чилі з неба впав невідомий об'єкт

На території країни впали кілька палаючих об'єктів, які відділилися від єдиного спільного цілого.

Пару тижнів тому на сайті The Black Vault з'явилася стаття, де нібито офіційний спікер Військово-морських операцій з інформаційного опору (Naval Operations for Information Warfare) Джозеф Градішер підтвердив справжність відео, на якому американські льотчики знімають і обговорюють НЛО. А днями ще один невпізнаний об'єкт впав у Чилі: на вигляд схожий на метеорит об'єкт загорівся в щільних шарах атмосфери Землі через сильне тертя і розпався на кілька частин. Після цього люди знайшли сім палаючих уламків в різних місцях, повідомляють Патріоти України.

Вчені підтвердили, що жоден із знайдених семи об'єктів не є метеоритом, і експерти поки не можуть визначити впавші уламки. Найбільш ймовірно, що Чилі стала майданчиком для приземлення космічного сміття, якого розвелося дуже багато на орбіті Землі за останні кілька десятків років.

Астроном з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики Джон Макдоуелл каже, що він не спостерігав потенційних об'єктів з космічного сміття, які могли б впасти на Землю. Проте, дані про орбітальні об'єкти можуть бути неточними і оновляться через деякий час.

Загадкова смерть: У Росії відому співачку знайшли мертвою у квартирі (фото, відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:14

У Москві знайшли мертвою в квартирі солістку рок-групи "Маневри" Надіру Садикову. Також з співачкою померла її мати. Тіла жінок знаходились у ванній кімнаті, а двері були зачинені. Про це повідомляє одне з новинних агентств Росії, передають Патріоти У...

Катували і відрубали голову: У мережі показали дикі звірства російських найманців у Сирії

п’ятниця, 15 листопад 2019, 15:59

Жорстоке вбивство полоненого сирійця здійснила група росіян із приватної військової компанії "Вагнер", які як найманці діють у різних гарячих точках світу. Відео тортур і розчленування жертви опублікував сайт центру "Миротворець", передають Патріоти Ук...