Хіти тижня. "Це повний треш": Фотограф зняв розквіт "совка" в російській Колимі

Фотограф Володимир Оглоблін зробив добірку фото з життя на російській Колимі з 2008 по 2013 рік. Знімки він опублікував у Facebook під назвою "Скромна чарівність соцреалізму", передають Патріоти України.

"Я і сам не знаю навіщо знімав весь цей треш. Ніхто не просив і не замовляв. Здавалося, що це з давно минулого часу розквіту совка", – написав Оглоблін. За його словами, таке життя в Росії нікуди не поділося.

"Багато хто досі вважають, що "прийде НАТО і відбере у них килими зі стін, вбиральні на вулиці і горілку..." – додав фотограф. У коментарях користувачі помітили, що "з якоїсь безглуздої іронії люди, що живуть в такому оточенні, вже 20 років голосують за стабільність".

Життя на Колимі

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...

З архіву ПУ. "Катували не заради інформації, а просто розважалися": Звільнений українець розповів про жахи полону (відео)

субота, 23 січень 2021, 0:35

Мати полоненого розповіла, що до останньої хвилини не вірила, що її син буде звільнений. 29 грудня 2020 року в ході обміну полоненими був звільнений житель Слов'янська, бізнесмен Іван Катишев, який провів в застінках НЗФ майже 3 роки за звинуваченням в...