
Фотограф Володимир Оглоблін зробив добірку фото з життя на російській Колимі з 2008 по 2013 рік. Знімки він опублікував у Facebook під назвою "Скромна чарівність соцреалізму", передають Патріоти України.
"Я і сам не знаю навіщо знімав весь цей треш. Ніхто не просив і не замовляв. Здавалося, що це з давно минулого часу розквіту совка", – написав Оглоблін. За його словами, таке життя в Росії нікуди не поділося.
"Багато хто досі вважають, що "прийде НАТО і відбере у них килими зі стін, вбиральні на вулиці і горілку..." – додав фотограф. У коментарях користувачі помітили, що "з якоїсь безглуздої іронії люди, що живуть в такому оточенні, вже 20 років голосують за стабільність".









Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...