Хіти тижня. "Це повний треш": Фотограф зняв розквіт "совка" в російській Колимі

Фотограф Володимир Оглоблін зробив добірку фото з життя на російській Колимі з 2008 по 2013 рік. Знімки він опублікував у Facebook під назвою "Скромна чарівність соцреалізму", передають Патріоти України.

"Я і сам не знаю навіщо знімав весь цей треш. Ніхто не просив і не замовляв. Здавалося, що це з давно минулого часу розквіту совка", – написав Оглоблін. За його словами, таке життя в Росії нікуди не поділося.

"Багато хто досі вважають, що "прийде НАТО і відбере у них килими зі стін, вбиральні на вулиці і горілку..." – додав фотограф. У коментарях користувачі помітили, що "з якоїсь безглуздої іронії люди, що живуть в такому оточенні, вже 20 років голосують за стабільність".

Життя на Колимі

Українським водіям готують "сюрприз" з додатком "Дія": Що потрібно знати

четвер, 1 жовтень 2020, 17:45

Автовласникам в Україні готують приємний сюрприз - передавати право на водіння вони зможуть у мобільному додатку "Дія". Відповідну постанову вже схвалили в уряді, передають Патріоти України. Для того, щоб поділитися своїм техпаспортом з іншою людиною, ...

Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

четвер, 1 жовтень 2020, 17:15

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних зах...