У Києві 25 травня близько 20:00 розпочалося урочисте відкриття Пішохідно-велосипедного моста. У заході, зокрема, взяв участь столичний голова Віталій Кличко.
До нього приєдналися сотні киян, які захотіли першими насолодитися розкішним видом з нового шляхопроводу, передають Патріоти України.
"Це щось неймовірне!" – захоплено вигукували кияни.
Довжина нового шляхопроводу склала 212 метрів, а ширина варіюється від 5 до 14 метрів. Його особливістю стали скляні вставки в підлогу, завдяки чому відкривається чудовий вид. Відкриття моста приурочили до Дня Києва.
Міст з'єднав Володимирську гірку і Хрещатий парк – два популярних місця серед гостей столиці, за що і був прозваний місцевою владою "туристичною перлиною".

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...