Поліція склала адміністративні протоколи на водіїв Управління державної охорони, які були учасниками ДТП в Запорізькій області, кримінальна справа за фактом аварії відкриватись не буде через відсутність постраждалих. Про це повідомила прес-офіцер ГУНП в Запорізькій області Катерина Людвик, , зазначають Патріоти України.
"За фактом ДТП, яка мала місце 14 липня на автошляху Харків-Сімферополь за участі трьох автомобілів Volkswagen та колоною автобусів МАЗ, що перевозили дітей для оздоровлення до пансіонату, на водіїв легковиків поліцейськими було складено два адміністративних протоколи за ознаками ч.1 ст.124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення", – повідомила Людвик.
Одному з водіїв автомобіля Volkswagen надали медичну допомогу, після чого відпустили.
Раніше повідомлялось, що президент Зеленський обіцяв, у випадку, якщо його люди винні у ДТП з дітьми, вони обов'язково будуть покарані.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...