Хіти тижня. "Це вам не гуглити": Викладач університету Шевченка продемонстрував вилучену на іспиті двометрову шпаргалку (фотофакт)

На майже двох метрах помістилася історія Європи та Америки 1861-1918 рр.

Під час іспиту на історичному факультеті університету ім. Шевченка у одного зі студентів вилучили шпаргалку довжиною 180 см. Про це повідомив політолог Євген Магда, передають Патріоти України.

«Навчальний рік завершую з ностальгією. Маю зараз імідж ліберала, але таким був не завжди. На фото - рукописна шпаргалка з курсу «Нова історія Європи і Америки. 1861 - 1918 роки», вилучена під час іспиту на істфаці КНУ імені Тараса Шевченка», - написав він у Facebook.

«Це Вам не гуглити», - додав він.

Чоловік із оголеним торсом: На відому українську співачку напали під час концерту у Вінниці (відео)

субота, 20 липень 2019, 19:42

Чоловіка одразу ж відтягла охорона. У Вінниці 19 липня напали на українську співачку Анастасію Приходько. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . Співачка опублікувала відео, на якому невідомий чоловік із гол...

Хіти тижня. "П*здуйте, мы все за Россию!": На популярному курорті в Україні розгорівся гучний скандал (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 19:00

У популярному курортному місті Бердянськ (Запорізька область) з родиною київського журналіста В'ячеслава Гармаша трапився вельми показовий інцидент, повідомляють Патріоти України. Так, вони разом із дружиною і сином, гуляючи бердянським узбережжям, по...