Хіти тижня. "Це вам не гуглити": Викладач університету Шевченка продемонстрував вилучену на іспиті двометрову шпаргалку (фотофакт)

На майже двох метрах помістилася історія Європи та Америки 1861-1918 рр.

Під час іспиту на історичному факультеті університету ім. Шевченка у одного зі студентів вилучили шпаргалку довжиною 180 см. Про це повідомив політолог Євген Магда, передають Патріоти України.

«Навчальний рік завершую з ностальгією. Маю зараз імідж ліберала, але таким був не завжди. На фото - рукописна шпаргалка з курсу «Нова історія Європи і Америки. 1861 - 1918 роки», вилучена під час іспиту на істфаці КНУ імені Тараса Шевченка», - написав він у Facebook.

«Це Вам не гуглити», - додав він.

Усі хочуть такого: Мережу "підірвав" пес, який приносить пиво із холодильника господарю (відео)

четвер, 17 жовтень 2019, 12:15

Розумниця не тільки сама відчиняє холодильник, але й розуміє, що потім треба зачинити за собою дверцята. Песик сам примудряється відчинити холодильник, знаходить там пиво, приносить його людині, а після нагадування власника ще й зачиняє за собою дверця...

Навіки 27: На Донбасі загинув молодий морський піхотинець-сирота (фото)

четвер, 17 жовтень 2019, 11:58

Степан Криль був родом із Луганської області. Захисник України отримав несумісне з життям поранення, йдеться у повідомленні бригади ЗСУ. Степан Криль був родом із Луганської області, з 2015 року пішов до армії, щоб захищати Україну від агресора. Йому б...