
У вівторок, 21 квітня, генеральна директорка Дніпровської обласної реабілітаційної лікарні Інеса Шевченко оголосила голодування. Як пояснила вона, це - акція протесту на підтримку лікарів з усієї України, яким після початку другого етапу медичної реформи не доплачують зарплату, передають Патріоти України.
"Через реформу, яка почалася з 1 квітня, лікарі країни без заробітної плати. Зараз, якщо лікарні виплатили аванс, то на заробітну плату, за дуже маленьким винятком, грошей немає. Для того, наприклад, щоб медики Дніпропетровської області до кінця року отримували зарплату, треба 1 млрд 330 млн державної субвенції, а нашому регіону виділили 300 млн, тобто в 4,5 разів менше", – пояснила Шевченко.
Вона додала, що її акція безстрокова. Про наміри оголосити голодування жінка оголосила на своїй сторінці в Facebook ще 17 квітня.
"Я оголошу флешмоб під назвою" Я голодую, але перебуваю на робочому місці". Запевняю, вже сьогодні до цієї мирної акції українських лікарів на підтримку готові примкнути колеги з різних країн світу. Люди, це відчай, але я більше поки нічого не можу зробити. Свої робочі місця ми не покинемо і будемо виконувати свої обов'язки в повному обсязі", – написала директорка лікарні.

Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...