На автотрасі біля села Білогородка Київської області тільки дивом не сталося лобове зіткнення з автомобілем Volkswagen Polo, який раптово виїхав на зустрічну смугу.Відео небезпечного маневру на дорозі опублікував на своїй Facebook-сторінці другий учасник цієї ситуації на дорозі, яка ледь не закінчилася автокатастрофою, передають Патріоти України.
За його словами, водій зустрічного автомобіля був зайнятий мобільним телефоном і тому ледь не допустив зіткнення. "Хотів передати привіт особині на білому VW POLO..., яке їхало до Києва і біля Білогородки писало смску, зі мною все нормально (якщо що), нічого, що не зупинилося і не дізналося, як я себе почуваю", - написав автор поста.
Опубліковані кадри обурили користувачів мережі. Вони стверджують, що за таке порушення водія потрібно покарати, при чому не тільки фінансово, але й фізично.
"Це можна розцінювати, як замах на вбивство", - пишуть коментатори.






В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...