На автотрасі біля села Білогородка Київської області тільки дивом не сталося лобове зіткнення з автомобілем Volkswagen Polo, який раптово виїхав на зустрічну смугу.Відео небезпечного маневру на дорозі опублікував на своїй Facebook-сторінці другий учасник цієї ситуації на дорозі, яка ледь не закінчилася автокатастрофою, передають Патріоти України.
За його словами, водій зустрічного автомобіля був зайнятий мобільним телефоном і тому ледь не допустив зіткнення. "Хотів передати привіт особині на білому VW POLO..., яке їхало до Києва і біля Білогородки писало смску, зі мною все нормально (якщо що), нічого, що не зупинилося і не дізналося, як я себе почуваю", - написав автор поста.
Опубліковані кадри обурили користувачів мережі. Вони стверджують, що за таке порушення водія потрібно покарати, при чому не тільки фінансово, але й фізично.
"Це можна розцінювати, як замах на вбивство", - пишуть коментатори.






Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...