
В Антарктиді зафіксували неймовірну аномалію - на острові з'явилися комарі. За словами вчених, які знаходяться на семи станціях, ніколи раніше з комарами у своїх спостереженнях вони не стикалися, передають Патріоти України.
Як повідомляють фахівці, в Антарктиді несподівано з'явилися безкрилі комарі-дзвінці й основною причиною називають навала туристів.
"На острові Кінг-Джордж, де знаходяться 7 станцій різних держав, якийсь час назад з'явилися комарі. Це відбулося у зв'язку з людським фактором: там багато туристів, до того ж там ідеальні умови для комарів — струмки, річки, влітку +3°, взимку -5°, клімат м'який", - повідомили в російській антарктичній експедиції.
Вчені відзначають, що ніколи раніше з такою проблемою не стикалися і буде проведена незвичайна науково-прикладна робота по вивченню ситуації. Фахівці будуть шукати розв'язання цієї проблеми. Були початі різні проєкти на всіх станціях острова, а також розроблені спеціальні пастки для комарів. Комарами навіть було уражено одне з будівель і довелося провести спеціальну санітарну обробку.
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...