Хіти тижня. "Туристовнет": Росія раптово відмовилася від своїх планів у Криму

В анексованому Криму Росія не буде вводити курортний збір у 2019 році, повідомляють Патріоти України.

Окупаційна влада півострова вже попросила російський уряд про вихід півострова з відповідного податкового експерименту.

"Крим у цьому році вводити не буде курортний збір. Я надіслав зі своїм підписом в уряд Російської Федерації листа з проханням виключити Крим з даного експерименту", — заявив "глава Криму" Сергій Аксьонов.

За його словами, участь в експерименті економічно нерентабельна. "Коли ми сіли, подивилися, то перспектива заробити за рік всім муніципалітетам від 30 до 50 мільйонів рублів (від 12,4 до 20,6 мільйона гривень) при цьому адміністрування займе досить багато часу і певні проблеми будуть. Збір заради збору який сенс влаштовувати? Якщо порахуємо, то це адміністрування стільки ж коштуватиме, скільки і грошей буде зібрано", — резюмував Аксьонов.

Нагадаємо, експеримент із запровадження курортного збору вже почався у курортних містах Ставропілля і Алтаю, а також у восьми муніципалітетах Краснодарського краю. Збір стягується з повнолітніх, які проживають у об'єктах розміщення більше 24 годин, і не перевищує 100 рублів (41 гривню) на день. Обчислення починається з наступного дня після заїзду.

Хіти тижня. ''Путин закончит, как Гитлер'': В Україні пообіцяли Росії парад ЗСУ в Москві (відео)

п’ятниця, 24 травень 2019, 1:00

Війна Росії проти України завершиться парадом української армії в столиці країни-агресора і судом над президентом РФ Володимиром Путіним. Таку заяву зробив в ефірі ObozTV депутат Верховної Ради України від фракції "Народний фронт", учасник війни на Дон...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: "Светлана Дрюк поступила правильно!", або Як "Ополченочка" розколює "Л/ДНР"

п’ятниця, 24 травень 2019, 0:35

​На окупованих територіях Донбасу розгорається скандал навколо прем’єри фільму “Ополченочка”. Цензура так званої “ЛНР” скасувала в Луганську передпоказ пропагандистського фільму, прем’єра якого повинна була відбутися 13 травня 2019 року. Причиною скасу...