Хіти тижня. "Туристовнет": Росія раптово відмовилася від своїх планів у Криму

В анексованому Криму Росія не буде вводити курортний збір у 2019 році, повідомляють Патріоти України.

Окупаційна влада півострова вже попросила російський уряд про вихід півострова з відповідного податкового експерименту.

"Крим у цьому році вводити не буде курортний збір. Я надіслав зі своїм підписом в уряд Російської Федерації листа з проханням виключити Крим з даного експерименту", — заявив "глава Криму" Сергій Аксьонов.

За його словами, участь в експерименті економічно нерентабельна. "Коли ми сіли, подивилися, то перспектива заробити за рік всім муніципалітетам від 30 до 50 мільйонів рублів (від 12,4 до 20,6 мільйона гривень) при цьому адміністрування займе досить багато часу і певні проблеми будуть. Збір заради збору який сенс влаштовувати? Якщо порахуємо, то це адміністрування стільки ж коштуватиме, скільки і грошей буде зібрано", — резюмував Аксьонов.

Нагадаємо, експеримент із запровадження курортного збору вже почався у курортних містах Ставропілля і Алтаю, а також у восьми муніципалітетах Краснодарського краю. Збір стягується з повнолітніх, які проживають у об'єктах розміщення більше 24 годин, і не перевищує 100 рублів (41 гривню) на день. Обчислення починається з наступного дня після заїзду.

Хіти тижня. Герої "русского мира": "Квадрат" у суді "наклав у штани", побачивши ветеранів "Азова"

четвер, 22 серпень 2019, 22:00

Артур Сороченко кинувся виправдовувати себе. Раніше він побив ветерана АТО і спровокував грандіозний скандал в українських ЗМІ. В якості запобіжного заходу Сороченку обрали утримання під вартою з можливістю внести заставу в розмірі 40140 гривень. При ц...

Хіти тижня. "Страна полностью через ж*пу. Вся. Сверху до низу", - Бабченко про нову катастрофу з літаком у РФ

четвер, 22 серпень 2019, 21:30

"В аэропорту то ли Риги, то ли Осло, точно не помню, первое, что слышишь, выходя из самолета, это крики птиц. Я еще так удивился. Ни фига себе, думаю, какой швах у них тут с безопасностью. Не, ну понятно, море рядом, но все ж таки нельзя же так. Вся вз...