Хіти тижня. Туристи втрачали свідомість, очевидці кричали і просили нашатирний спирт: В аеропорту "Бориспіль" розгорівся скандал (відео)

У міжнародному аеропорту Бориспіль стався скандал з рейсом авіакомпанії SkyUp PQ521, який повинен був доставити туристів в Іракліон. Пасажири провели в аеропорту декілька годин і почали непритомніти при посадці в літак. Деталі скандалу розповіли в повідомленні "Київ Оперативний" уTelegram, передають Патріоти України.

Літак повинен був вилетіти з України до Греції в неділю, о 16: 45. Однак пасажирам оголосили про затримку рейсу на дві години. Туристи встигли пройти реєстрацію на рейс і паспортний контроль і їм оголосили посадку. Однак в салоні літака їм довелося провести кілька годин.

Деяким стало погано через задуху в салоні та люди почали втрачати свідомість. На відео, яке розмістили в соціальних мережах, чутно, що пасажири почали просити воду і нашатирний спирт.

Як пояснили працівники аеропорту Бориспіль, рейс кілька разів переносили через те, що до Києва почали прибувати літаки з дипломатами, які беруть участь у саміті "Кримської платформи" і все зайнято для посадки цих літаків. Варто відзначити, що через кілька годин літак в Іракліон все-таки зміг здійснити зліт, щоб доставити пасажирів до Греції.

Прикрив собою іншого хлопця: Президент відзначив маленького харківʼянина за сміливість (відео)

субота, 13 серпень 2022, 12:59

Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяли участь у церемонії відзначення учасників акції "Діти-рятувальники — герої війни". Цю акцію проводить Держслужба з надзвичайних ситуацій. Вона відбувається вперше. Учасниками акції стали юні українці, я...

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...