Хіти тижня. "Тут начинается п****ц!": У мережі з'явилося моторошне аудіо з коледжу у Благовіщенську

Це аудіоповідомлення було записано через кілька хвилин, після того як Данило Засорін відкрив вогонь по людям в коледжі в Благовєщенську.

У соцмережах опублікували аудіозапис, яку студенти Амурського коледжу будівництва та житлово-комунального господарства в Благовєщенську (Росія) зробили під час кривавої стрілянини, передають Патріоти України.

Так, учні повідомляють, що вони замкнені у корпусі. Після початку стрілянини хлопці спробували забарикадуватися у своїй аудиторії.

За їх словами, перед цим Данила Засоріна, який влаштував стрілянину, бачили в туалеті з дробовиком.

"Коротше, виходить, з помповим дробовиком стоїть пацан і каже: " З***ся на х**!" І одногрупники забігають до нас в кабінет і говорять, типу: "П****ць, у нас пацан з дробовиком у туалеті". І починають барикадуватися. І все: тут починається повний п****ць", – говорить автор аудіо.

Перший успіх здобув у легендарному "Хрещений батько": Пішов з життя відомий голівудський актор

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:40

Смерть Денні Аєлло настала в медичному центрі в Нью-Джерсі. Його агент повідомив, що актор несподівано захворів напередодні. Припускають, що хвороба могла бути інфекційною. Сім'я навідала знаменитість у лікарні ввечері, напередодні його смерті. Близькі...

З архіву ПУ. "Какие, с*ка, дебилы": У мережі однією картинкою показали, чому російському "Кузі" - кінець

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:30

У мережі бурхливо відреагували на НП, що сталася у Мурманській області Росії під час ремонту і модернізації єдиного російського авіносця "Адмірал Кузнєцов", повідомляють Патріоти України. Пропонуємо переглянути влучну карикатуру і коментарі до неї: