Хіти тижня. Тим, хто зітхає за часами СРСР: Жахливі картини побуту з "країни розвинутого соціалізму" (фотофакти)

Знімки, на яких зображені сцени з реального життя простих людей в Радянському Союзі, сьогодні вражають і лякають. Але такою була гірка правда, яку не показували на телебаченні і не публікували у пресі. Фото були зроблені двома майстрами фотографії - Володимиром Воробйовим і Володимиром Соколаєвим в 1980-х роках. Кадри опублікував блогер Максим Мирович на сторінці LiveJournal, передають Патріоти України.

"Газетний кіоск", початок 1980-х

Чого тільки варта якість асфальту, а також облуплений кіоск. Але головна деталь фото - замучені кури разом з буханками хліба в руках у чоловіка, який збирає дріб'язок для покупки преси.

"Обідня перерва в механічних майстернях", 1983 рік

Цей знімок чудово ілюструє, що всі в СРСР були активними і спортивними, грали в рухливі та настільні ігри. Але виглядав цей "спорт" приблизно, як на фото нижче.

"Робітнича їдальня будівельників сталеплавильного цеху", 1981 рік

Ті, хто сумують за радянськими столовими, забули, як насправді все було убого в таких "харчевнях".

"Люди з м'ясом на вулиці"

Пара урвала десь пристойний шматок м'яса і тепер думає, як дотягти додому. А чоловік-годувальник дивиться на фотографа, ніби у нього цей окіст хочуть відібрати.

"Продавець букетів", 1980-й рік

Старий вийшов на вулицю зі скромними букетами і сів їх продавати на холодний камінь вітрини явно не від хорошого життя.

"Пасажир трамвая з яйцями"

Чоловік купив цілий лоток яєць, а це значить, що швидше за все це був дефіцит. До того ж яйця не можна було придбати у магазині біля дому - а треба було шукати по місту, добираючись на трамваї.

До гасіння залучили гелікоптер: В Москві горить м’ясокомбінат (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:43

У Москві спалахнула пожежа на Мікоянівському м'ясокомбінаті ввечері 2 грудня. На місці працюють надзвичайники. Про це інформують російські пабліки, передають Патріоти України. Відомо, що в будівлі Мікоянівського м'ясокомбінату на південному сході Москв...

Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:15

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України. Зазначаєтьс...