Хіти тижня. У Ан-26 у Чугуєві не відмовляв двигун, - ДБР

Версію теракту можна буде спростувати лише після проведення вибухотехнічної експертизи.

У Державному бюро розслідувань заявили, що інформація про відмову двигуна літака Ан-26, який розбився в Чугуєві, не відповідає дійсності. Про це заявив голова Головного слідчого управління ДБР Максим Борчаковський, передають Патріоти України.

"Була інформація щодо зниження тиску індикатора крутного моменту. А та інформація, яка звучить, що взагалі відмовив двигун, – не відповідає дійсності", – зауважив він.

Водночас, додав Борчаковський, усі ці обставини встановлюються під час проведення технічного розслідування, яке здійснює головна інспекція Міністерства оборони.

Крім того, очільник ГСУ ДБР зазначив, що слідство не відкидає всіх можливих версій катастрофи літака під Харковом. Він наголосив, що версію теракту можна буде спростувати лише після проведення вибухотехнічної експертизи.

"Усі версії, які нині звучать у ЗМІ, не відкидаються... Нині вирішується питання щодо вибухотехнічної експертизи... Її буде проведено однозначно. Крім вибухотехнічної експертизи, здійснюється технічне розслідування", – пояснив Борчаковський.

Шпигують на користь ворога: Російські спецслужби вербували дтей в Україні за допомогою ігр у смартфоні

середа, 25 травень 2022, 7:25

Служба безпеки викрила російські спецслужби на використанні смартфон-ігор для вербування українських дітей. Йдеться про мобільний застосунок. У ньому учасники повинні шукати так звані "коробки" з віртуальними призами. Потім їх можна обміняти на електро...

Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

середа, 25 травень 2022, 6:29

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, ...