Хіти тижня. У Болгарії археологи знайшли давньоримський "військовий квиток" (фотофакт)

Розкопки велися на місці давньоримського міста Деултум поруч з селом Дебелт в Бургаській області. За словами археологів, знайдений фрагмент став першим подібним відкриттям за 40 років розкопок.

Колонія Флавія Паціс Деультенсіум, на території якої знайшли фрагмент диплома, була побудована під час правління імператора Веспасіана в 69-79 роках н. е. Знахідка серпня 2019 року є частиною диплома - бронзової таблиці, що видавалася відслужившим свій 25-річний термін солдатам-перегрінам (негромадянам Риму), які винагороджувалися повними римськими цивільними правами, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фрагмент диплома оглянув графолог Нікола Шаранков з Софійського університету, який встановив, що в ньому міститься витяг з указу римського імператора Адріана, виданого 17 липня 122 року. Документом правитель розпустив службовців солдат з допоміжних підрозділів в римській провінції Нижня Дакія.

Аналіз показує, що через півстоліття після заснування міста римські імператори продовжували поселяти в Деултуме ветеранів. В даний час команда археологів шукає, де знаходився форум колонії. Імовірно, він розташований на південь від курорту.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.