Хіти тижня. У Чорнобилі прямо на дорозі помітили майже вимерлого хижака

У Чорнобилі в об'єктиви фотокамер потрапив нічний хижак - борсук. Цього звіра не так часто зустрінеш через його любов до нічного життя. Тварина активна в темний час доби, а вдень може хіба що робити нори. Знімки борсука опублікували на сторінці Чорнобильського заповідника, зазначають Патріоти України.

"Ми вже не раз розповідали про одну з найцікавіших тварин нашого заповідника-борсука європейського. Хижак не так часто трапляється на очі людей, тому що веде нічний спосіб життя. Але і вдень може попрацювати-вирити нові нори, почистити старі, наїсти жировий прошарок, бо не за горами зима", - розповіли на сторінці заповідника.

У Чорнобилі показали хижака-любителя "нічного життя": зустріли на дорозіУ Чорнобилі показали хижака-любителя "нічного життя": зустріли на дорозіУ Чорнобилі показали борсука (фото: facebook.com/zapovidnyk2018)

Для довідки

Борсук європейський - це тварина, яка знаходиться на межі зникнення. У живій природі борсука побачити непросто: з нори цей звір виходить тільки ночами.

Мешкає борсук в глибоких норах, які риє по схилах піщаних пагорбів, лісових ярів і балок. Харчується він мишоподібними гризунами, жабами, ящірками, птахами і їх яйцями, комахами і їх личинками, молюсками, дощовими хробаками, грибами, ягодами, горіхами й травою. Однак в добу він з'їдає всього 0,5 кг їжі та лише до осені сильно від'їдається і нагулює жир, який служить йому джерелом харчування протягом зимового сну.

На східному берегу Старого Осколки ЗСУ звільнили чергове селище

четвер, 29 вересень 2022, 11:39

Як повідомляє ресурс Діпстейт селище-сателіт Куп'янська Ківшарівка перейшла під наш контроль після 7 місяців окупації більшовицькою ордою

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...