Хіти тижня. У Чорнобилі прямо на дорозі помітили майже вимерлого хижака

У Чорнобилі в об'єктиви фотокамер потрапив нічний хижак - борсук. Цього звіра не так часто зустрінеш через його любов до нічного життя. Тварина активна в темний час доби, а вдень може хіба що робити нори. Знімки борсука опублікували на сторінці Чорнобильського заповідника, зазначають Патріоти України.

"Ми вже не раз розповідали про одну з найцікавіших тварин нашого заповідника-борсука європейського. Хижак не так часто трапляється на очі людей, тому що веде нічний спосіб життя. Але і вдень може попрацювати-вирити нові нори, почистити старі, наїсти жировий прошарок, бо не за горами зима", - розповіли на сторінці заповідника.

У Чорнобилі показали хижака-любителя "нічного життя": зустріли на дорозіУ Чорнобилі показали хижака-любителя "нічного життя": зустріли на дорозіУ Чорнобилі показали борсука (фото: facebook.com/zapovidnyk2018)

Для довідки

Борсук європейський - це тварина, яка знаходиться на межі зникнення. У живій природі борсука побачити непросто: з нори цей звір виходить тільки ночами.

Мешкає борсук в глибоких норах, які риє по схилах піщаних пагорбів, лісових ярів і балок. Харчується він мишоподібними гризунами, жабами, ящірками, птахами і їх яйцями, комахами і їх личинками, молюсками, дощовими хробаками, грибами, ягодами, горіхами й травою. Однак в добу він з'їдає всього 0,5 кг їжі та лише до осені сильно від'їдається і нагулює жир, який служить йому джерелом харчування протягом зимового сну.

Врятував життя: На полігоні старший лейтенант ЗСУ закрив собою підлеглого від вибуху гранати

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:21

На полігоні 25-річний військовий ЗСУ Богдан Федосенко закрив собою підлеглого від вибуху гранати, таким чином врятував йому життя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Командування Сил логістики Збройних Сил України. На одному з навчаль...

З архіву ПУ. Де в Україні "працює" найбільше повій: У поліції назвали місто-рекордсмена

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:10

Одещина стала лідером за кількістю повій в Україні. У 2019 року в регіоні було виявлено 229 жінок легкої поведінки, яких затримували 626 раз. Про це повідомляє 056.ua з посиланням на департамент Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгів...