Хіти тижня. У дніпровській багатоповерхівці чоловік встановив особисті сходи в квартиру (фото)

У Дніпрі на Слобожанському проспекті, 12, представники комунальних служб демонтували сходи, яку місцевий житель побудував для входу в квартиру з вулиці.

Як з'ясувалося, дніпрянин вирішив зробити окремий вхід в свою квартиру на 2-му поверсі, передають Патріоти України з посиланням на Dnepr24.

В результаті до господаря квартири прийшли представники КП «Благоустрій міста» і повідомили про те, що будівництво буде демонтовано. На місці між сторонами виник конфлікт. Господар квартири доводив, що на сходи він отримав дозвіл, а комунальники заперечували його слова і говорили, що у них є документи на демонтаж. Зрештою сходи все-таки зрізали.Крім того, на своїй сторінці начальник інспекції з питань благоустрою Руслан Мороз написав, що споруда була незаконною. «Коли хочеться бути більш краще ніж інші, але розуму вистачає тільки на те, щоб наплювавши на сусідів, багато зробити собі окремий вхід в квартиру. Ну і, звичайно ж, незаконно. У розрахунку на те, що грошей вистачить не тільки на ковану сходи, а й на те, щоб вирішити питання з міською владою. А дудки. Час вже не той», - повідомляє чиновник.

Бойовики ДНР заговорили про новий обмін полоненими з Києвом і назвали прізвища

четвер, 2 квітень 2020, 17:56

Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" назвали імена і прізвища 19 українців, яких вони готові передати Україні в рамках чергового обміну полоненими, передають Патріоти України. Бойовики "ДНР" готові віддати Україні вісім осіб:. Алакоз Олександр Федорович 2...

Хіти тижня. "План Кремля по спасению Италии, или Могильная плита для еще одного члена ЕС", - Злий Одесит

четвер, 2 квітень 2020, 17:30

"Как известно намедни Россия отправила помощь страдающей от буйства коронавируса Италии, что вызвало множество вопросов. Множество вопросов касательно как целесообразности этой “помощи”, которая все равно не окажет критического значения в борьбе с Covi...