Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення.

У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус здатності заражати людей за 6 днів. Відповідне дослідження провів професор Дідьє Рауль, який очолює інфекційний центр IHU Mediterranee в Марселі. Його звіт був опублікований The Connexion, передають Патріоти України.

Так, пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. Також у них різко скоротилася кількість часу, протягом якого вони залишалися заразні.
Рауль лікував 24 пацієнтів з Ніцци і Авіньйона хлорохіном за допомогою препарату «Плаквеніл». Їм давали 600 мкг в день протягом 10 днів, ретельно контролюючи стан, оскільки препарат може викликати серйозні побічні ефекти. «Ми змогли встановити, що пацієнти, які не отримували гидроксіхлорохін, все ще залишалися заразні через шість днів, але з тих, хто отримував, заразними були 25 відсотків», - підсумував Рауль.
Однак поки що вчений не може рекомендувати препарат своїм колегам - для цього потрібно провести всі необхідні клінічні дослідження. Зазначимо, що продають і маркують препарат тільки під торговою назвою. У світі продається у вигляді «Плаквенілу» і «Іммарда».

Зводить смертність до нуля: Нідерландські вчені розповіли, який вітамін може допомогти в лікуванні коронавірусу

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:52

Роб Янссен, який працює над дослідженням, в світлі первинних результатів закликав збільшити вживання вітаміну К в розумних дозах. Учені з Нідерландів встановили зв’язок між дефіцитом вітаміну К і смертністю від COVID-19, повідомляють Патріоти України. ...

Троїцька батьківська субота 2020: Що потрібно зробити і чого не можна в цей день

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:28

В цей день в храмах моляться про всіх людей, що коли-небудь жили на світі, саме тому батьківська субота ще називається вселенською. Троїцька батьківська субота в 2020 році випадає на 6 червня, за день до Дня Святої Трійці, 7 червня. Цей день буде в цьо...