Хіти тижня. У Києві підлітки побили чоловіка, котрий тягнув школярку у підвал (відео)

Скрін з відео бійки

У мережі з'явилося відео, на якому група дітей б'є невідомого чоловіка. Видно, що не зовсім тверезу людину поставили спочатку на коліна, а коли чоловік все-таки піднявся, хлопчаки почали його бити, зокрема ногами по голові. У якийсь момент чоловікові вдалося вирватися від дітей і сховатися, зазначають Патріоти України. Але буквально кілька секунд по тому вже він почав ганятися за ними, намагаючись вдарити.

Це відео знімалося з вікна багатоповерхівки на вулиці Гонгадзе, 20а в Києві. У бійці брало участь 15 підлітків. Про причини побиття чоловіка автор відео не знає. Однак на відео можна почути, як дівчинка говорить незнайомцю: «Ти тягнув мене за руку в підвал. Навіщо? Що ти зі мною збирався робити? Ти знаєш, що мені 14 років?» Судячи з цієї фрази, діти, що живуть в тому ж дворі, де відбувалися події, вирішили провчити чоловіка, якого підозрюють у спробі розбещення неповнолітньої дівчинки.

Пресофіцер Подільського району Києва Ганна Страшок вважає, що причина бійки могла бути іншою.

— Якби цей чоловік дійсно спробував затягнути дівчинку до підвалу, то її батьки повинні були б написати заяву. Тому як розпусні дії відносно неповнолітньої — це серйозний злочин, — сказала ЗМІ пресофіцер. — Хтось із мешканців будинку на вулиці Гонгадзе викликав поліцію. Правоохоронцям вдалося встановити усіх учасників подій. Але ніхто не захотів писати заяви: ні батьки підлітків, ні самі підлітки, ні чоловік, якого били. Тому поліцейські обмежилися лише профілактичною бесідою.

Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...

Тягали за волосся, розбили ланцюгами авто: У Черкасах байкери жорстоко побили молоду пару, яку вони звинуватили у провокації (відео 16+)

субота, 31 липень 2021, 18:15

За словами потерпілої дівчини, байкерам нібито не сподобалося, як їх автомобіль проїхав перед колоною мотоциклістів. "Ми їхали вулицею Смілянською, там стояла колона байкерів, ми проїхали перед ними, за правилами. Їм це не сподобалося, і вони відразу п...