Хіти тижня. У Києві побили лікаря-ветерана АТО, який викрив мільйонні розкрадання в Інституті раку

Комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн.

У Києві невідомий побив заступника головлікаря з хірургічної частини в Національному інституті раку Анатолія Шудрака, який в 2010-2015 роках був головним військовим хірургом Міноборони і майже рік провів у зоні АТО. Про це повідомляє головний лікар Інституту раку Андрій Безносенко, передають Патріоти України.

За його словами, інцидент стався о 8:00 ранку перед головним входом у будівлю Інституту. «Напад точно нагадує напад на мене – без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, що з використанням кастета. Та й замовники ті ж», – стверджує Безносенко.

Він розповів, що раніше комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн. «А «кишенькового» директора вже немає для прикриття зловживань, тому залишаються методи 90-х. Що ще має статися, щоб правоохоронні органи адекватно і в повному обсязі розслідували напади на лікарів?», – додав головний лікар.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...