Хіти тижня. У Києві побили лікаря-ветерана АТО, який викрив мільйонні розкрадання в Інституті раку

Комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн.

У Києві невідомий побив заступника головлікаря з хірургічної частини в Національному інституті раку Анатолія Шудрака, який в 2010-2015 роках був головним військовим хірургом Міноборони і майже рік провів у зоні АТО. Про це повідомляє головний лікар Інституту раку Андрій Безносенко, передають Патріоти України.

За його словами, інцидент стався о 8:00 ранку перед головним входом у будівлю Інституту. «Напад точно нагадує напад на мене – без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, що з використанням кастета. Та й замовники ті ж», – стверджує Безносенко.

Він розповів, що раніше комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн. «А «кишенькового» директора вже немає для прикриття зловживань, тому залишаються методи 90-х. Що ще має статися, щоб правоохоронні органи адекватно і в повному обсязі розслідували напади на лікарів?», – додав головний лікар.

"Жодної хімії!": Українські науковці створили пластик з ... грибів (відео)

середа, 2 грудень 2020, 7:30

Як відзначають винахідники, "це наче лего – можна збирати що завгодно". Пластик із грибів створили херсонські науковці. Вчені експериментували з матеріалами, на яких краще вирощувати гриби й помітили, що грибниця фактично перетворила рихлу солому на ма...

Пережити полон - випуск з Максимом "Богуном" Авраменком

середа, 2 грудень 2020, 6:50

Максим Авраменко закінчив Національний авіаційний університет за фахом "комп’ютерні системи", працював за спеціальністю та мріяв стати актором. Потім була окупації Криму, війна та намагання потрапити на фронт. Максим Авраменко закінчив Національний аві...