
У Києві невідомий побив заступника головлікаря з хірургічної частини в Національному інституті раку Анатолія Шудрака, який в 2010-2015 роках був головним військовим хірургом Міноборони і майже рік провів у зоні АТО. Про це повідомляє головний лікар Інституту раку Андрій Безносенко, передають Патріоти України.
За його словами, інцидент стався о 8:00 ранку перед головним входом у будівлю Інституту. «Напад точно нагадує напад на мене – без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, що з використанням кастета. Та й замовники ті ж», – стверджує Безносенко.
Він розповів, що раніше комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн. «А «кишенькового» директора вже немає для прикриття зловживань, тому залишаються методи 90-х. Що ще має статися, щоб правоохоронні органи адекватно і в повному обсязі розслідували напади на лікарів?», – додав головний лікар.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...