
У Києві невідомий побив заступника головлікаря з хірургічної частини в Національному інституті раку Анатолія Шудрака, який в 2010-2015 роках був головним військовим хірургом Міноборони і майже рік провів у зоні АТО. Про це повідомляє головний лікар Інституту раку Андрій Безносенко, передають Патріоти України.
За його словами, інцидент стався о 8:00 ранку перед головним входом у будівлю Інституту. «Напад точно нагадує напад на мене – без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, що з використанням кастета. Та й замовники ті ж», – стверджує Безносенко.
Він розповів, що раніше комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей на 9 млн грн. «А «кишенькового» директора вже немає для прикриття зловживань, тому залишаються методи 90-х. Що ще має статися, щоб правоохоронні органи адекватно і в повному обсязі розслідували напади на лікарів?», – додав головний лікар.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...