Хіти тижня. У Києві спалили авто відомого політолога (фото, відео)

У ніч на неділю, 12 травня, в Києві підпалили автомобіль відомого політолога з Криму, головного редактора каналу TVI Володимира Єгорова.

Про це сам політолог написав у Facebook, опублікувавши підтверджуючі відео, передають Патріоти України.

"Сьогодні о 4:30 мою машину підпалили. Я пов'язую це з професійною діяльністю. Сусіди кажуть про хлопок, явний підпал. Добре, що ніхто не постраждав. Машину любив, стала хорошим другом", – прокоментував те, що трапилося, Єгоров.

"Підпал у неділю о 4:30. Підло, потайки, не по-чоловічому. Пожежники і поліція свою роботу зробили, дякую, приїхали оперативно", – поділився він.

За словами політолога, відновленню автомобіль вже не підлягає.


Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...