Хіти тижня. У Львові зі скандалом скасували концерт популярного українського гурту

Артисти відмовилися відповідати на запитання: Чий Крим.

Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив)

У Львові скасують концерт гурту Время и Стекло в клубі Малевич, який заплановано на 5 грудня. Громадський активіст Антон Петровський розповів, що артисти відмовилися відповідати на запитання: Чий Крим, передають Патріоти України з посиланням на Діло.

Уточнюється, що львівські активісти неодноразово контактували із організаторами заходу. Йшлося про те, що музиканти мають записати відео, в якому визнають Росію - агресором, а Крим - українським. "Время и стекло, згідно з нашою домовленістю, відмовилася записувати таке відео. Для того, щоб у Львові не було масових обурень, організатори вирішили скасувати концерт", - сказав активіст.

За словами Петровського, оператори продажу квитків були проінформовані про скасування концерту. Тим часом, продаж все ще доступний на онлайн-ресурсах. Надя Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив) поки не прокоментували ситуацію.

Несподівано та посеред ночі: МОЗ провів "коронавірусну" спецоперацію в Миколаєві

четвер, 9 квітень 2020, 20:16

Миколаївська область, як і раніше, - єдина в Україні, де не виявлено жодного зараженого коронавірусом. У Миколаєві людей, що хворіють на пневмонію, яким раніше були поведені тести на COVID-19, перевірили на наявність коронавіруса в лабораторії іншої об...

Хіти тижня. Польський фермер на своєму полі знайшов незвичайний скарб (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 20:00

Для варварських племен це була величезна сума. Вона дорівнювала зарплаті римського легіонера за шість років. У Польщі знайшли скарб вагою близько 5,5 кг, що складається з майже 1800 срібних монет, який вважається одним з найбільших скарбів римського пе...