Хіти тижня. "У меня такое же лицо, когда в г... вступлю": Мережу вразило фото з Путіним та дівчиною

Деякі користувачі висловили думку, що фанатка - "підставна", як це часто буває при візитах Путіна.

Президент Росії Володимир Путін після параду на честь Дня ВМФ у Санкт-Петербурзі потиснув руку росіянці, що викликало дивну реакцію у його охорони і шквал обурень у мережі, передають Патріоти України.

"Путін! Руку тисне!" – підписав він кадр, на який потрапили емоції дівчини. Вона знімала те, що відбувалося, на телефон і була неприродно здивована. Охоронець при цьому спробував відсунути росіянку від президента, розділивши їх рукою.

У мережі почалися суперечки, що ж викликало таке захоплення на обличчі дівчини. Деякі користувачі висловили думку, що вона "підставна", як це часто буває при візитах Путіна. Багато хто впізнав у ній героїню і інших роликів із президентом РФ.

"У мене таке ж обличчя, коли вступив у г*мно", "Пекельне дно", "Талановиті актори в ФСО працюють", "Мавпа", "Переграє", "Яка страшна ФСОшниця. Фу. Це не вона одна з "металургів" нещодавно була?", "Щирий жах на обличчі. Я б теж обіср*вся!", "Так це відома ФСОшниця. Рибалкою минулого разу була", – написали в коментарях.

Здивувала росіян і реакція охоронця Путіна. "Охоронець вже готовий був убити", "Та ну, це їй охоронець на ногу наступив", – відзначили вони.

Відреагував на знімок і український політолог Олексій Голобуцький. "Путін сьогодні після параду в Санкт-Петербурзі: "дівчина отримала оргазм від руки Путіна". Гурток самодіяльності ФСТ вже переграє до неймовірності з таким "народним захватом", – прокоментував він у своєму Telegram-каналі.

Голобуцький також помітив, що захоплення росіянки нагадує емоції, з якими в 30-х роках люди зустрічали німецького диктатора Адольфа Гітлера. "Путін сьогодні "спілкувався з простими росіянками" в Петербурзі. Екстаз точно такий же. Навіть обличчя схожі", – порівняв він знімки двох лідерів.

"Прокинься, мамо, я голодний!": Як кіт кумедно розбудив господиню за допомогою "ранкового душу" (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:32

Кіт вирішив по особливому розбудити господиню. Відповідне відео методу чотирилапого – дівчина опублікувала у соціальних мережах, передають Патріоти України. Згідно з роликом, чотирилапий зовсім не хотів спати, а активно поводився на поличці поруч з ліж...

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...