Хіти тижня. "У меня такое же лицо, когда в г... вступлю": Мережу вразило фото з Путіним та дівчиною

Деякі користувачі висловили думку, що фанатка - "підставна", як це часто буває при візитах Путіна.

Президент Росії Володимир Путін після параду на честь Дня ВМФ у Санкт-Петербурзі потиснув руку росіянці, що викликало дивну реакцію у його охорони і шквал обурень у мережі, передають Патріоти України.

"Путін! Руку тисне!" – підписав він кадр, на який потрапили емоції дівчини. Вона знімала те, що відбувалося, на телефон і була неприродно здивована. Охоронець при цьому спробував відсунути росіянку від президента, розділивши їх рукою.

У мережі почалися суперечки, що ж викликало таке захоплення на обличчі дівчини. Деякі користувачі висловили думку, що вона "підставна", як це часто буває при візитах Путіна. Багато хто впізнав у ній героїню і інших роликів із президентом РФ.

"У мене таке ж обличчя, коли вступив у г*мно", "Пекельне дно", "Талановиті актори в ФСО працюють", "Мавпа", "Переграє", "Яка страшна ФСОшниця. Фу. Це не вона одна з "металургів" нещодавно була?", "Щирий жах на обличчі. Я б теж обіср*вся!", "Так це відома ФСОшниця. Рибалкою минулого разу була", – написали в коментарях.

Здивувала росіян і реакція охоронця Путіна. "Охоронець вже готовий був убити", "Та ну, це їй охоронець на ногу наступив", – відзначили вони.

Відреагував на знімок і український політолог Олексій Голобуцький. "Путін сьогодні після параду в Санкт-Петербурзі: "дівчина отримала оргазм від руки Путіна". Гурток самодіяльності ФСТ вже переграє до неймовірності з таким "народним захватом", – прокоментував він у своєму Telegram-каналі.

Голобуцький також помітив, що захоплення росіянки нагадує емоції, з якими в 30-х роках люди зустрічали німецького диктатора Адольфа Гітлера. "Путін сьогодні "спілкувався з простими росіянками" в Петербурзі. Екстаз точно такий же. Навіть обличчя схожі", – порівняв він знімки двох лідерів.

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо